ŠKODA FABIA COMBI

  • 2007
  • ŠEDÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 1390 cm³
  • 59 kW ≈ 80 k

VINTMBJX46YX84033838

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJX46YX84033838

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI 6Y SEBUDX01 NFM5 / 6Y
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
31. 10. 2007
Datum 1. registrace v ČR
31. 10. 2007
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
59 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
126 424 km
při prohlídce 13. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 142–250 tis. km (medián 193 694 km, 5 674 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
od 22. 5. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 10. 2007 První registrace Město Kroměříž (IČO 00287351) Registr silničních vozidel
22. 5. 2025 Nový vlastník a provozovatel Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace (IČO 71193430) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000 2012201420162018202020222024 21. 10. 2011: 50 261 km24. 10. 2013: 72 062 km23. 10. 2015: 93 499 km13. 11. 2017: 108 248 km11. 11. 2019: 118 960 km11. 11. 2021: 121 893 km9. 12. 2021: 121 984 km15. 11. 2023: 124 775 km22. 5. 2025: 125 613 km12. 11. 2025: 126 412 km13. 11. 2025: 126 424 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 11. 2025 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3712) 126 424 km způsobilé bez závad 13. 11. 2027
12. 11. 2025 Měření emisí Kojetín (č. 480811) 126 412 km způsobilé bez závad 12. 11. 2027
22. 5. 2025 Evidenční kontrola Kroměříž (č. 3712) 125 613 km způsobilé bez závad
15. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 124 775 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 11. 2025
9. 12. 2021 Opakovaná STK Kroměříž (č. 3739) 121 984 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 11. 2023
11. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3739) 121 893 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 5.3.4.2.2 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevněna nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí. vážná
11. 11. 2023
11. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3739) 118 960 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
11. 11. 2021
13. 11. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 108 248 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
13. 11. 2019
23. 10. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 93 499 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
23. 10. 2017
24. 10. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 72 062 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
24. 10. 2015
21. 10. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 50 261 km způsobilé bez závad 21. 10. 2013

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Město Kroměříž (IČO 00287351)
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 31. 10. 2011
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2013 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-11-10-0686
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2015 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-13-10-0772
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-15-10-0724
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-17-11-0337
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-19-11-0215
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-21-11-0301
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-21-12-0207
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2025 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-23-11-0585
  10. Nový vlastník a provozovatel Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace (IČO 71193430)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-25-05-0765
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2027 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-25-11-0403
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA COMBI 2007 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52 %

Srovnáváme s 9 080 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA COMBI
Typ
ŠKODA FABIA COMBI 6Y SEBUDX01 NFM5 / 6Y
Varianta
SEBUDX01
Verze
NFM5ALLES5
Typ kód
6Y
VIN
TMBJX46YX84033838
PČV
11958356
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
31. 10. 2007
Datum 1. registrace v ČR
31. 10. 2007
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
BUD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
59 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
209 / 131 / 160
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.8 / 5.5 / 6.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4232/ 1646/ 1495
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1170
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1610/ 1610
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2410/ 2410
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TMBJX46YX84033838
Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-167-01
ES/EU
E11*98/14*0123
Číslo ORV
UBL946352
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 335 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 452 - při standardní výšce pérování,
#20-21: 6J x 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T,
6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, nelze se sněhovými řetězy,
6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, nelze se sněhovými řetězy,
6,5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, nelze se sněhovými řetězy,
6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)