ŠKODA FABIA COMBI
- 2003
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- BA 95 B
- 1198 cm³
- 47 kW ≈ 64 k
VINTMBJY46YX33768024
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBJY46YX33768024
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA COMBI
- Typ
- ŠKODA FABIA COMBI 6Y SEAZQX01FM5 TMB / 6Y
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 26. 3. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 3. 2003
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1198 cm³
- Výkon
- 47 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jednota, spotřební družstvo v Kamenici nad Lipou (IČO 00031887) od 28. 4. 2004
- Provozovatel: Jednota, spotřební družstvo v Kamenici nad Lipou (IČO 00031887) od 28. 4. 2004
Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 168–274 tis. km (medián 217 696 km, 8 342 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 3. 2003 | První registrace | DLS,spol. s r.o. v likvidaci (IČO 61505129) | Registr silničních vozidel |
| 22. 4. 2004 | Nový provozovatel | JEDNOTA, SD MASARYKOVA 350, KAMENICE NAD LIPOU PELHRIMOV | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | Jednota, spotřební družstvo v Kamenici nad Lipou (IČO 00031887) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 209 154 km | způsobilé | 1 lehká
| 28. 7. 2027 |
| 2. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 191 544 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 8. 2025 |
| 4. 8. 2021 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | 162 997 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 8. 2023 |
| 4. 8. 2021 | Měření emisí | Humpolec (č. 430422) | 162 996 km | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2023 |
| 2. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 147 760 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 8. 2021 |
| 18. 6. 2019 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | 147 703 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 2 vážné
| 18. 7. 2019 |
| 6. 6. 2019 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430418) | 147 651 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2021 |
| 15. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | 136 652 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 6. 2019 |
| 18. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | 124 048 km | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2017 |
| 20. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | 111 728 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 6. 2015 |
| 23. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | 96 286 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 6. 2013 |
| 29. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | 78 000 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel DLS,spol. s r.o. v likvidaci (IČO 61505129)
-
Nový provozovatel JEDNOTA, SD MASARYKOVA 350, KAMENICE NAD LIPOU PELHRIMOV
-
Nový vlastník a provozovatel Jednota, spotřební družstvo v Kamenici nad Lipou (IČO 00031887)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2013 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2015 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2017 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2019 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-17-06-0758
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2019 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-19-06-0725
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2021 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-19-08-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2023 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-21-08-0186
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2025 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-23-08-0103
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2027 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-25-07-1234
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ŠKODA FABIA COMBI 2003 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,2 %
Srovnáváme s 19 178 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA COMBI
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA COMBI
- Typ
- ŠKODA FABIA COMBI 6Y SEAZQX01FM5 TMB / 6Y
- Varianta
- SEAZQX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBJY46YX33768024
- PČV
- 4235117
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- OSOBNÍ KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 26. 3. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 3. 2003
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ŠKODA AUTO
- Typ motoru
- AZQ
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 47 / 5400
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1198
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 162
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.7 / 5.1 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 4050
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4325/ 1646/ 1495
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1170
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1610/ 1610
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
840/ 840
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2360/ 2360
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- TMBJY46YX33768024
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-118-00
- Číslo TP
- BA157634
- Číslo ORV
- BAB609793
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBJY46YX33768024
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.