ŠKODA YETI
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC45L0D6098464
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 18:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC45L0D6098464
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- 5L
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Meggy s.r.o. (IČO 28542797) od 21. 4. 2026
- Provozovatel: Meggy s.r.o. (IČO 28542797) od 21. 4. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2013 při prohlídce v roce 2025: 114–212 tis. km (medián 158 393 km, 3 065 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 10. 2013 | První registrace | MARTIA a.s. (IČO 25006754) | Registr silničních vozidel |
| 21. 4. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Meggy s.r.o. (IČO 28542797) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 266 874 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 9. 2027 |
| 11. 9. 2025 | Měření emisí | Hodonín (č. 470632) | 266 870 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2027 |
| 6. 9. 2023 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 245 161 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 9. 2025 |
| 5. 9. 2023 | Měření emisí | Hodonín (č. 470632) | 245 158 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2025 |
| 14. 9. 2021 | Pravidelná STK | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | 217 548 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 9. 2023 |
| 13. 9. 2021 | Měření emisí | Klášterec nad Ohří (č. 450317) | 217 547 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2023 |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | 196 539 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 10. 2021 |
| 8. 10. 2019 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 196 529 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2021 |
| 9. 11. 2017 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 162 553 km | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2019 |
| 12. 10. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 160 293 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 11. 11. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel MARTIA a.s. (IČO 25006754)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-10-1111
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 403 39, CHLUMEC · protokol CZ-3516-17-11-0725
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2021 · stanice: PŘEDMOSTÍ 1839/2, 405 02, DĚČÍN V - ROZBĚLESY · protokol CZ-3502-19-10-0312
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 431 51, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-21-09-0402
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-23-09-0293
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2027 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-25-09-0785
-
Nový vlastník a provozovatel Meggy s.r.o. (IČO 28542797)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA YETI 2013 v ČR v průměru 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 29,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65 %
Srovnáváme s 1 442 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
- 25. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- 5L
- Varianta
- ACCFHFX1
- Verze
- NAM6AM62Q0320
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC45L0D6098464
- PČV
- 12826793
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFHF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 630/2012J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 140 / 159
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,5 / 5,3 / 6,1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4223/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2576
- Rozchod [mm]
- 1541/ 1537
- Provozní hmotnost
- 1525
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1090/ 1090
1020/ 1020
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3870/ 3870
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95H / 7J X 16 ET45
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A 50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-016-05
- ES/EU
- E11*2007/46*0010*
- Číslo ORV
- UBN056674
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 541/1 537
Variabilní provedení vozidla:
#D2:úplné znění verze: NAM6AM62Q0320,
#12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
#20-21: 6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94H M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC45L0D6098464
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.