ŠKODA YETI

  • 2016
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC45L1H6015369

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC45L1H6015369

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 124 dnů (2. 11. 2018 až 6. 3. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
5L / 5L
Datum 1. registrace
22. 8. 2016
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2016
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 8. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
262 437 km
při prohlídce 6. 8. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 87–185 tis. km (medián 128 736 km, 3 598 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
AGRA Horní Dunajovice a.s.
od 6. 3. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 8. 2016 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
2. 11. 2018 Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250) Registr silničních vozidel
6. 3. 2019 Nový vlastník a provozovatel AGRA Horní Dunajovice a.s. (IČO 26229391) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2019202120232025 1. 11. 2018: 80 409 km4. 3. 2019: 80 442 km20. 8. 2020: 117 712 km12. 8. 2022: 166 683 km12. 8. 2022: 166 684 km13. 8. 2024: 219 401 km6. 8. 2026: 262 436 km6. 8. 2026: 262 437 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 8. 2026 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 262 437 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
6. 8. 2028
6. 8. 2026 Měření emisí Znojmo (č. 571318) 262 436 km způsobilé bez závad 6. 8. 2028
13. 8. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3766) 219 401 km způsobilé bez závad 13. 8. 2026
12. 8. 2022 Pravidelná STK Znojmo (č. 3766) 166 684 km způsobilé
2 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
12. 8. 2024
12. 8. 2022 Měření emisí Znojmo (č. 571318) 166 683 km způsobilé bez závad 12. 8. 2024
20. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Znojmo (č. 3766) 117 712 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
20. 8. 2022
4. 3. 2019 Evidenční kontrola Znojmo (č. 3766) 80 442 km způsobilé bez závad
1. 11. 2018 Evidenční kontrola Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 80 409 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2020
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-11-0020
  3. Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-19-03-0279
  5. Nový vlastník a provozovatel AGRA Horní Dunajovice a.s. (IČO 26229391)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2022 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-20-08-1380
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2024 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-22-08-1167
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-24-08-1004
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2028 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 669 02, ZNOJMO · protokol CZ-3766-26-08-0419
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 26. 8. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 23. 5. 2016 – 7. 12. 2017) Safety Gate
  • 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
5L / 5L
Varianta
ACDFSAX1
Verze
NAM6AM62Q*
Typ kód
5L
VIN
TMBLC45L1H6015369
PČV
14184412
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
22. 8. 2016
Datum 1. registrace v ČR
22. 8. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG
Typ motoru
DFS
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
164 / 121 / 137
Spotřeba předpis
2015/45W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,3 / 4,6 / 5,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2375
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Rozchod [mm]
1531/ 1527
Provozní hmotnost
1550
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2095/ 2095
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1040/ 1040
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3895/ 3895
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H / 7JX16 ET45
215/60 R16 95H / 7JX16 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-129-25
ES/EU
e11*2007/46*0010*25
Číslo TP
UH517108
Číslo ORV
UAX190679
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DNE 14.08.2024 OPRAVA NESOULADU DAT ORV A RSV.
Další záznamy
ROZCHOD: 1 531/1 527
#D.2: 5L; ACDFSAX1; NAM6AM62Q032ST617
#V.9B: 2015/45W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2:+50 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1541 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1545 MM
#N.1-N.2: 225/50 R17 94W 7JX17 ET45;
205/50 R17 93H M+S 6JX17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 7JX16 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET50;
215/60 R16 95V M+S 7JX16 ET45
#12: MAX 4360
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)