ŠKODA YETI

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC45L2G6006324

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC45L2G6006324

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 68 dnů (16. 11. 2016 až 23. 1. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
/ 5L
Datum 1. registrace
5. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
5. 6. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
396 890 km
při prohlídce 2. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 111–194 tis. km (medián 152 866 km, 1 642 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
PAS Natura s.r.o.
od 16. 2. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 6. 2015 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
16. 11. 2016 Nový vlastník a provozovatel HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151) Registr silničních vozidel
23. 1. 2017 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
23. 1. 2017 Nový provozovatel PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782) Registr silničních vozidel
16. 2. 2022 Nový vlastník PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 20172019202120232025 8. 11. 2016: 45 042 km11. 1. 2017: 45 063 km27. 5. 2019: 182 012 km27. 5. 2019: 182 012 km1. 2. 2022: 332 971 km10. 2. 2022: 333 039 km10. 3. 2022: 333 896 km2. 2. 2024: 367 859 km2. 2. 2026: 396 889 km2. 2. 2026: 396 890 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 2. 2026 Pravidelná STK Telč (č. 3753) 396 890 km způsobilé bez závad 2. 2. 2028
2. 2. 2026 Měření emisí Telč (č. 470719) 396 889 km způsobilé bez závad 2. 2. 2028
2. 2. 2024 Pravidelná STK Dačice (č. 3328) 367 859 km způsobilé bez závad 2. 2. 2026
10. 3. 2022 Opakovaná STK Telč (č. 3753) 333 896 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 2. 2024
10. 2. 2022 Měření emisí Telč (č. 470719) 333 039 km způsobilé bez závad 10. 2. 2024
1. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Telč (č. 3753) 332 971 km nezpůsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 5.3.3.1.1 V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
3. 3. 2022
27. 5. 2019 Měření emisí Jindřichův Hradec (č. 430304) 182 012 km způsobilé bez závad 27. 5. 2021
27. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Jindřichův Hradec (č. 3308) 182 012 km způsobilé bez závad 27. 5. 2021
11. 1. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3648) 45 063 km způsobilé bez závad
8. 11. 2016 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3207) 45 042 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2019
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO · protokol CZ-3207-16-11-0465
  3. Nový vlastník a provozovatel HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KUMBURSKÝ ÚJEZD 90, 50901, NOVÁ PAKA · protokol CZ-3648-17-01-0157
  5. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2021 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 37701, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-19-05-1347
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2022 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-22-02-0005
  8. Nový vlastník PAS Natura s.r.o. (IČO 26035782)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2024 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-22-03-0405
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2026 · stanice: UČŇOVSKÁ ULICE BEZ Č.P., PARC. Č. 1390/1, 38001, DAČICE · protokol CZ-3328-24-02-0016
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2028 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 58856, TELČ · protokol CZ-3753-26-02-0019
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
/ 5L
Varianta
ACCUUAX1
Verze
NAM6AM62Q
Typ kód
5L
VIN
TMBLC45L2G6006324
PČV
13531273
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Datum 1. registrace
5. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
5. 6. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
CUU
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
164 / 121 / 137
Spotřeba předpis
136/2014W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.3 / 4.6 / 5.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2375
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Rozchod [mm]
1531/ 1527/ /
Provozní hmotnost
1550
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2095/ 2095
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1040/ 1040
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3895/ 3895
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H / 7JX16 ET45
215/60 R16 95H / 7JX16 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-117-23
Číslo ORV
UBI005124
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ROZCHOD:1 531/1 527
D.2:5L;ACCUUAX1;NAM6AM62Q032ST617
V.9B:136/2014W;EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
N:S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2:+50 KG
ROZCHOD:NÁPRAVA 2:MAX.1541 MM
NÁPRAVA 1:MAX.1545 MM
225/50 R17 94W 7JX17 ET45;
205/50 R17 93H M+S 6JX17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 7JX16 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6J X 16 ET50;
215/60 R16 95V M+S 7J X 16 ET45
*12: MAX 4360
VOZIDL PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)