ŠKODA YETI
- 2012
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC45L7D6019291
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC45L7D6019291
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 83 dnů (5. 2. 2016 až 28. 4. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- / 5L
- Datum 1. registrace
- 3. 8. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 8. 2012
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Montáže inženýrských sítí spol. s r.o. (IČO 43389554) od 28. 4. 2016
- Vlastník: Montáže inženýrských sítí spol. s r.o. (IČO 43389554) od 23. 5. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 118–210 tis. km (medián 159 943 km, 4 115 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 8. 2012 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 5. 2. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | PV - AUTO spol. s r.o. (IČO 25336711) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 2016 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 2016 | Nový provozovatel | Montáže inženýrských sítí spol. s r.o. (IČO 43389554) | Registr silničních vozidel |
| 23. 5. 2019 | Nový vlastník | Montáže inženýrských sítí spol. s r.o. (IČO 43389554) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | 255 791 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 11. 2026 |
| 4. 11. 2024 | Měření emisí | Prostějov (č. 470906) | 255 790 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2026 |
| 4. 11. 2022 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | 231 032 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 11. 2024 |
| 4. 11. 2022 | Měření emisí | Prostějov (č. 470906) | 231 031 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2024 |
| 23. 10. 2020 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | 210 460 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 10. 2022 |
| 23. 10. 2020 | Měření emisí | Plumlov (č. 470901) | 210 448 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2022 |
| 22. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Prostějov (č. 3702) | 179 437 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Boskovice (č. 3728) | 154 600 km | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2020 |
| 28. 7. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | 83 043 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2018 |
| 27. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 75 479 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3120) | 75 223 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2016Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOSTEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST
-
Nový vlastník a provozovatel PV - AUTO spol. s r.o. (IČO 25336711)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Montáže inženýrských sítí spol. s r.o. (IČO 43389554)
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2018 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2020 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-18-07-0854
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LETECKÁ 3753/2, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-19-05-1372
-
Nový vlastník Montáže inženýrských sítí spol. s r.o. (IČO 43389554)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2022 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-20-10-1480
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2024 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-22-11-0253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2026 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-24-11-0145
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- / 5L
- Varianta
- ACCFHFX1
- Verze
- NAM60
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC45L7D6019291
- PČV
- 12345655
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Datum 1. registrace
- 3. 8. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 8. 2012
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFHF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011F
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 140 / 159
- Spotřeba předpis
- 566/2011F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 5.3 / 6.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4223/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2576
- Provozní hmotnost
- 1525
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1090/ 1090
1020/ 1020
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3870/ 3870
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X BRINK B524400
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-016-04
- ES/EU
- e11*2007/46*0010
- Číslo TP
- UE938228
- Číslo ORV
- UBB431109
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- 1.6.2016 Registrace tažného zařízení.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC45L7D6019291
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.