ŠKODA YETI

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC45L8F6008643

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC45L8F6008643

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
5L
Datum 1. registrace
20. 6. 2014
Datum 1. registrace v ČR
20. 6. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 7. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
444 437 km
při prohlídce 28. 7. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 110–200 tis. km (medián 151 296 km, 3 357 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Zemědělská akciová společnost Býšť
od 25. 9. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 6. 2014 První registrace AGROSERVIS ZÁMĚL, s.r.o. (IČO 63219328) Registr silničních vozidel
25. 9. 2017 Nový vlastník a provozovatel Zemědělská akciová společnost Býšť (IČO 25279327) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000500 000 20182020202220242026 22. 9. 2017: 167 686 km21. 6. 2018: 209 546 km22. 6. 2020: 290 394 km27. 6. 2022: 338 431 km25. 6. 2024: 404 689 km19. 6. 2026: 442 101 km28. 7. 2026: 444 437 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 7. 2026 Opakovaná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3609) 444 437 km způsobilé bez závad 28. 7. 2028
19. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 442 101 km dočasně způsobilé
1 lehká, 5 vážných
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.2 Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.1.3.1 Některá součást listového pera je prasklá nebo pružící element je nadměrně opotřebený nebo poškozený, ale systém mechanického odpružení je funkční. vážná
  • 5.3.2.2.2 Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. vážná
19. 7. 2026
25. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 404 689 km způsobilé
3 lehké
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
25. 6. 2026
27. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Chrudim (č. 3605) 338 431 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
27. 6. 2024
22. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Třebechovice pod Orebem (č. 3639) 290 394 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 6. 2022
21. 6. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Královéhradecký kraj (č. 3639) 209 546 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 6. 2020
22. 9. 2017 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3639) 167 686 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel AGROSERVIS ZÁMĚL, s.r.o. (IČO 63219328)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2018
  2. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-17-09-0615
  4. Nový vlastník a provozovatel Zemědělská akciová společnost Býšť (IČO 25279327)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2020 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-18-06-0720
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2022 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-20-06-0856
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2024 · stanice: VLČNOV 30, 537 01, CHRUDIM · protokol CZ-3605-22-06-0889
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2026 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-24-06-0824
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2026 · stanice: PARDUBICKÁ 1338, 503 46, TŘEBECHOVICE POD OREBEM · protokol CZ-3639-26-06-0726
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2028 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 500 02, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-26-07-2778
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
  • 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
5L
Varianta
ACCFHFX1
Verze
NAM6AM62Q
Typ kód
5L
VIN
TMBLC45L8F6008643
PČV
13103637
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Datum 1. registrace
20. 6. 2014
Datum 1. registrace v ČR
20. 6. 2014
Druh (typ)
AC KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, SRN
Typ motoru
CFH
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
174

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
195/2013J
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
196 / 129 / 154
Spotřeba předpis
195/2013J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7,5 / 5 / 5,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Rozchod [mm]
1531/ 1527
Provozní hmotnost
1525
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2070/ 2070
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1020/ 1020
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3870/ 3870
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/50 R17 93T/ 6J X 17 ET45
205/50 R17 93T/ 6J X 17 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-106-20
ES/EU
e11*2007/46*0010
Číslo TP
UF953112
Číslo ORV
UAR385393
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
195/2013j
Další záznamy
Dne 16.6.2015 zaevidováno TZ - AUTO-HAK, typ -H 22-.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1531+1527
 Alternativní provedení vozidla:
 CO2: 196/129/154 g/km
 ROZCHOD: 1 531/1 527
 #D.2: 5L; ACCFHFX1; NAM6AM62Q032ST0
 #V.9b: 195/2013J; EURO 5
 
 Variabilní provedení vozidla:
 
 #ROZCHOD: Náprava 2: max.1537 mm
 Náprava 1: max.1541 mm
 #20-21: 205/55 R16 91T 7Jx16 ET45;
 205/55 R16 91T 6Jx16 ET50;
 215/60 R16 95T 7Jx16 ET45;
 225/50 R17 94T 7Jx17 ET45
 #12: max 4360
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 2576

Další ověření (externí odkazy)