ŠKODA YETI

  • 2014
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC45L9F6008280

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC45L9F6008280

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 44 dnů (4. 12. 2018 až 17. 1. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
/ 5L
Datum 1. registrace
23. 6. 2014
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2014
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 19. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
303 322 km
při prohlídce 19. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 110–200 tis. km (medián 151 296 km, 3 357 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
ZP Ostrov,a.s.
od 17. 1. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 6. 2014 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
4. 12. 2018 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
17. 1. 2019 Nový vlastník a provozovatel ZP Ostrov,a.s. (IČO 25546341) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2019202120232025 11. 6. 2018: 128 748 km11. 6. 2018: 128 756 km29. 6. 2018: 129 236 km3. 12. 2018: 133 465 km17. 1. 2019: 133 602 km15. 6. 2020: 174 363 km15. 6. 2020: 174 363 km17. 6. 2022: 229 640 km17. 6. 2024: 277 048 km19. 6. 2026: 303 322 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 3706) 303 322 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
19. 6. 2028
17. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 3706) 277 048 km způsobilé bez závad 17. 6. 2026
17. 6. 2022 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) 229 640 km způsobilé bez závad 17. 6. 2024
15. 6. 2020 Měření emisí Velké Meziříčí (č. 471402) 174 363 km způsobilé bez závad 15. 6. 2022
15. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 3706) 174 363 km způsobilé bez závad 15. 6. 2022
17. 1. 2019 Evidenční kontrola Velké Meziříčí (č. 3706) 133 602 km způsobilé bez závad
3. 12. 2018 Evidenční kontrola Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 133 465 km způsobilé bez závad
29. 6. 2018 Opakovaná STK Hlučín (č. 3825) 129 236 km způsobilé bez závad 11. 6. 2020
11. 6. 2018 Pravidelná STK Hlučín (č. 3825) 128 756 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci vozidla (dodatečná montáž tažného zařízení, nezávislého topení apod.). vážná
11. 7. 2018
11. 6. 2018 Měření emisí Ostrava (č. 480706) 128 748 km – bez závad 11. 6. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2018 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-18-06-0287
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2020 · stanice: MARKVARTOVICKÁ 7, 74801, HLUČÍN · protokol CZ-3825-18-06-0858
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-12-0071
  5. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  6. Nový vlastník a provozovatel ZP Ostrov,a.s. (IČO 25546341)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-19-01-0410
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2022 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-20-06-0610
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2024 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-22-06-0947
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2026 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-24-06-0721
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2028 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-26-06-1162
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Z prvovýroby vyrobeno s tažným zařízením TŘÍDA A50

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
/ 5L
Varianta
ACCFHFX1
Verze
NAM6AM62Q*
Typ kód
5L
VIN
TMBLC45L9F6008280
PČV
13106185
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
23. 6. 2014
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFH
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
174

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
196 / 129 / 154
Spotřeba předpis
195/2013J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.5 / 5 / 5.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Provozní hmotnost
1525
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2070/ 2070
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1020/ 1020
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3870/ 3870
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/50 R17 93T / 6J X 17 ET45
205/50 R17 93T/ 6J X 17 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-106-20
ES/EU
E11*2007/46*0010
Číslo TP
UF952591
Číslo ORV
UAU699397
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1 531/1 527
#D.2: 5L; ACCFHFX1; NAM6AM6 2003 2STO #V.9B: 195/2013J; EURO 5
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: +49 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1537 MM NÁPRAVA 1: MAX.1541 MMM
#20-21: 205/55 R16 91T 7JX16 ET45;
205/55 R16 91T 6JX16 ET50;
215/60 R16 95T 7JX16 ET45;
225/50 R17 94T 7JX17 ET45 #12: MAX 4360
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)