ŠKODA YETI
- 2009
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC75L0A6020747
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L0A6020747
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 12. 2009
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Agropodnik Mašovice, a.s. (IČO 13693476) od 19. 11. 2021
- Provozovatel: Agropodnik Mašovice, a.s. (IČO 13693476) od 19. 11. 2021
Obvyklé u modelu ve stáří 17 let: 162–265 tis. km (medián 211 585 km, 755 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 12. 2009 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 12. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 19. 11. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Agropodnik Mašovice, a.s. (IČO 13693476) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3766) | 221 654 km | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2028 |
| 16. 8. 2024 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 182 082 km | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2026 |
| 16. 8. 2024 | Měření emisí | Znojmo (č. 571313) | 182 081 km | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2026 |
| 16. 8. 2022 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 143 816 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 8. 2024 |
| 16. 8. 2022 | Měření emisí | Znojmo (č. 571313) | 143 794 km | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2024 |
| 18. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Znojmo (č. 3766) | 127 196 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Plzeň (č. 3413) | 117 086 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 113 744 km | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2022 |
| 23. 8. 2018 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3401) | 91 762 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2020 |
| 23. 8. 2018 | Měření emisí | Plzeň (č. 440539) | 91 761 km | – | bez závad | 23. 8. 2020 |
| 23. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 66 420 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2018 |
| 13. 1. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 44 196 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2016 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-14-01-0392Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2016 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-16-04-1937Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2020 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-18-08-0657
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-08-3399
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-12-4780
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-21-11-1822
-
Nový vlastník a provozovatel Agropodnik Mašovice, a.s. (IČO 13693476)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2024 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-22-08-1440
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-24-08-1313
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2028 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-26-08-1106
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA YETI 2009 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,5 %
Srovnáváme s 1 845 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Varianta
- ACCFHFX1
- Verze
- NAM6
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC75L0A6020747
- PČV
- 7685498
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 12. 2009
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFHF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 140 / 159
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 5.3 / 6.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4223/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2576
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1525
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1250/ 1250
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 700/ 700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3870/ 3870
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-016-00
- ES/EU
- e11*2007/46*0010
- Číslo TP
- UD699825
- Číslo ORV
- UBC618214
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC75L0A6020747
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.