ŠKODA YETI
- 2010
- HNĚDÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC75L0A6027679
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 19:53 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L0A6027679
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 26 dnů (21. 7. 2017 až 16. 8. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 6. 5. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 5. 2010
- Barva
- HNĚDÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MVIA s.r.o. (IČO 25504428) od 18. 4. 2018
- Provozovatel: MVIA s.r.o. (IČO 25504428) od 18. 4. 2018
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2010 při prohlídce v roce 2026: 149–252 tis. km (medián 196 693 km, 3 443 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 5. 2010 | První registrace | GRAMEX, spol.s r.o. (IČO 44699166) | Registr silničních vozidel |
| 10. 10. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 21. 7. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | AutoESA a.s. (IČO 25627538) | Registr silničních vozidel |
| 16. 8. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | MVIA s.r.o. (IČO 25504428) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 3. 2026 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | 191 604 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 3. 2028 |
| 11. 3. 2026 | Měření emisí | Držovice (č. 470916) | 191 600 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2028 |
| 27. 3. 2024 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | 177 185 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2026 |
| 27. 3. 2024 | Měření emisí | Prostějov (č. 570908) | 182 919 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2026 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3715) | 176 946 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 6. 4. 2024 |
| 10. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Modřice (č. 3762) | 164 048 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Modřice (č. 3762) | 150 549 km | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2022 |
| 20. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3754) | 135 551 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2020 |
| 13. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3756) | 135 434 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3754) | 131 555 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3619) | 131 469 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3204) | 126 127 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | 119 609 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2018 |
| 21. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | 87 600 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel GRAMEX, spol.s r.o. (IČO 44699166)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 6. 5. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2016 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-14-05-0510Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2016 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2018 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-16-04-0470Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2018 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-16-10-0001Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE · protokol CZ-3619-17-07-0424
-
Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 619 00, BRNO · protokol CZ-3754-17-08-0706
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 625 00, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-18-04-0481
-
Nový vlastník a provozovatel MVIA s.r.o. (IČO 25504428)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2020 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 619 00, BRNO · protokol CZ-3754-18-04-1983
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2022 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 664 42, MODŘICE · protokol CZ-3762-20-03-0231
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2024 · stanice: BRNĚNSKÁ 404, 664 42, MODŘICE · protokol CZ-3762-22-03-0316
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2024 · stanice: SLADKOVSKÉHO 2834/7, 612 00, BRNO - KRÁLOVO POLE · protokol CZ-3715-24-03-0308
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2026 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 796 01, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-24-03-1521
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2028 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 796 01, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-26-03-0617
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (ŠKODA YETI 2010 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 62,8 %
Srovnáváme s 4 988 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 25. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (70)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Varianta
- ACCFHFX1
- Verze
- NAM6
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC75L0A6027679
- PČV
- 8821207
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 6. 5. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 5. 2010
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- CFHF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 140 / 159
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,5 / 5,3 / 6,1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4223/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2576
- Provozní hmotnost
- 1525
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1200/ 1200
1250/ 1250
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 700/ 700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3870/ 3870
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ-TMAVÁ
- Barva doplňková
- HNĚDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-016-00
- ES/EU
- E11*2007/46*0010
- Číslo ORV
- UBL835120
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- KOOP.Č. 0010/6980650033 ČP 0001/2080598561
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W, nelze se sněhovými řetězy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC75L0A6027679
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.