ŠKODA YETI

  • 2010
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC75L1A6039369

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L1A6039369

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 3. 11. 2015. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 37 dnů (3. 11. 2015 až 10. 12. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
/ 5L
Datum 1. registrace
6. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 27. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
198 664 km
při prohlídce 27. 8. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 155–240 tis. km (medián 194 346 km, 2 675 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
PERSEUS, a.s.
od 10. 12. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 10. 2010 První registrace Registr silničních vozidel
3. 11. 2015 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
3. 11. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
10. 12. 2015 Nový vlastník a provozovatel PERSEUS, a.s. (IČO 15057682) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 20162018202020222024 2. 11. 2015: 40 971 km9. 12. 2015: 11 059 km9. 12. 2015: 41 059 km20. 11. 2017: 83 490 km28. 11. 2019: 123 401 km14. 12. 2021: 157 084 km14. 8. 2023: 181 624 km27. 8. 2025: 198 664 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Dymokury (č. 3236) 198 664 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
27. 8. 2027
14. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3606) 181 624 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
14. 8. 2025
14. 12. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3606) 157 084 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 12. 2023
28. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Dymokury (č. 3236) 123 401 km způsobilé
1 lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
28. 11. 2021
20. 11. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3236) 83 490 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
20. 11. 2019
9. 12. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3523) 41 059 km způsobilé bez závad
9. 12. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3523) 11 059 km nižší než dříve způsobilé bez závad
2. 11. 2015 Před registrací Ústecký kraj (č. 3523) 40 971 km způsobilé bez závad 2. 11. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Rakouská republika
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  5. Nový vlastník a provozovatel PERSEUS, a.s. (IČO 15057682)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2019 · stanice: NOUZOV 82, 28901, DYMOKURY · protokol CZ-3236-17-11-0563
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2021 · stanice: NOUZOV 82, 28901, DYMOKURY · protokol CZ-3236-19-11-0620
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2023 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-21-12-0513
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2025 · stanice: HRADECKÁ 1122, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3606-23-08-0442
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2027 · stanice: NOUZOV 82, 28901, DYMOKURY · protokol CZ-3236-25-08-0502
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
/ 5L
Varianta
ACCFHFX1
Verze
NAM6
Typ kód
5L
VIN
TMBLC75L1A6039369
PČV
13743917
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
6. 10. 2010
Datum 1. registrace v ČR
3. 11. 2015
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFHF
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
174

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.5 / 5.3 / 6.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Rozchod [mm]
1531/ 1527/ /
Provozní hmotnost
1450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2070/ 2070
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1200/ 1200
1250/ 1250
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3870/ 3870
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-016-01
ES/EU
E11*2007/46*0010*05
Číslo TP
UF935584
Číslo ORV
UAP744982
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOVOZ RAKOUSKO
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X; 317077]
CO2: 196/140/159 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
ROZCHOD KOL: 1 531/1 527
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1541+1537
 
 
 CO2: 196/140/159 g/km
 
 Variabilní provedení vozidla:
 #12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
 #20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
 6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
 7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
 7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 
 
 
 M: 2576
 N: 1 200/1 200 ; 1 250/1 250

Další ověření (externí odkazy)