ŠKODA YETI
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC75L1F6038813
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L1F6038813
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: RenoTechnologie, a.s. (IČO 05945437) od 19. 6. 2025
- Provozovatel: RenoTechnologie, a.s. (IČO 05945437) od 19. 6. 2025
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 110–200 tis. km (medián 151 296 km, 3 357 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 11. 2014 | První registrace | Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) | Registr silničních vozidel |
| 28. 3. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | PP AUTOCENTRUM s.r.o. (IČO 25876651) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | RenoFarma Slezan, a.s. (IČO 14614499) | Registr silničních vozidel |
| 19. 6. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | RenoTechnologie, a.s. (IČO 05945437) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Frýdek-Místek (č. 3805) | 223 760 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2028 |
| 30. 10. 2024 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3805) | 206 253 km | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2026 |
| 30. 10. 2024 | Měření emisí | Frýdek-Místek (č. 180201) | 206 240 km | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2026 |
| 2. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Frýdek-Místek (č. 3805) | 189 269 km | způsobilé | bez závad | 2. 11. 2024 |
| 9. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3843) | 162 354 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 11. 2022 |
| 6. 11. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3808) | 91 382 km | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2020 |
| 5. 11. 2018 | Měření emisí | Čavisov (č. 480602) | 91 349 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2020 |
| 15. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3813) | 54 570 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3112) | 54 547 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2018
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-17-03-2609
-
Nový vlastník a provozovatel PP AUTOCENTRUM s.r.o. (IČO 25876651)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRANICKÁ 505, 753 61, HRANICE IV · protokol CZ-3813-17-11-0357
-
Nový vlastník a provozovatel RenoFarma Slezan, a.s. (IČO 14614499)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2020 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 702 00, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-18-11-0137
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2022 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3843-20-11-0339
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2024 · stanice: BESKYDSKÁ 2299, 738 02, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3805-22-11-0092
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2026 · stanice: BESKYDSKÁ 2299, 738 02, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3805-24-10-1043
-
Nový vlastník a provozovatel RenoTechnologie, a.s. (IČO 05945437)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2028 · stanice: BESKYDSKÁ 2299, 738 02, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3805-26-09-0655
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA YETI 2014 v ČR v průměru 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 36,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,7 %
Srovnáváme s 1 751 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
- 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
- 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Varianta
- ACCFHFX1
- Verze
- NAM6AM62Q032ST0
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC75L1F6038813
- PČV
- 13294086
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG
- Typ motoru
- CFH
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 195/2013J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 129 / 154
- Spotřeba předpis
- 195/2013J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,5 / 5 / 5,9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4222/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2 576
- Rozchod [mm]
- 1531/ 1527
- Provozní hmotnost
- 1525
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1090/ 1090
1020/ 1020
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3870/ 3870
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/50 R17 93T / 6JX17 ET45
205/50 R17 93T / 6JX17 ET45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-106-20
- ES/EU
- e11*2007/46*0010
- Číslo ORV
- UBL206375
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 19.06.2025 BYL VRÁCEN ZNEHODNOCENÉHO TP UG 112153
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*0010*20
*23: 5
*36: 2 070/2 070
*37: 1 090/1 090; 1 020/1 020
*39: 1 800/1 800
*40: 750/750
*41: 3 870/3 870
CO2: 196/129/154 g/km
ROZCHOD: 1 531/1 527
#D.2: 5L; ACCFHFX1; NAM6AM62Q032ST0
#V.9b: 195/2013J; EURO 5
Variabilní provedení vozidla:
#N: +49 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1537 mm
Náprava 1: max.1541 mm
#20-21: 205/55 R16 91T 7Jx16 ET45;
205/55 R16 91T 6Jx16 ET50;
215/60 R16 95T 7Jx16 ET45;
225/50 R17 94T 7Jx17 ET45
#12: max 4360
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC75L1F6038813
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.