ŠKODA YETI

  • 2012
  • HNĚDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC75L2C6078393

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L2C6078393

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 15 dnů (3. 3. 2014 až 18. 3. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
/ 5L
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
18. 7. 2012
Datum 1. registrace v ČR
18. 7. 2012
Barva
HNĚDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
154 164 km
při prohlídce 10. 6. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
7
Vlastníků v registru
Plemenáři Brno, a.s.
od 30. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 7. 2012 První registrace RT TORAX, s. r. o. (IČO 60319305) Registr silničních vozidel
3. 3. 2014 Nový vlastník a provozovatel D-Day Prag s.r.o. v likvidaci (IČO 28967232) Registr silničních vozidel
18. 3. 2014 Nový vlastník a provozovatel D-Day Prag s.r.o. v likvidaci (IČO 28967232) Registr silničních vozidel
28. 5. 2014 Nový vlastník a provozovatel Plemenáři Brno, a.s. (IČO 46995404) Registr silničních vozidel
13. 6. 2014 Nový vlastník a provozovatel Plemenáři Brno, a.s. (IČO 46995404) Registr silničních vozidel
9. 9. 2025 Nový vlastník a provozovatel Westernové městečko Boskovice s.r.o. (IČO 25591894) Registr silničních vozidel
30. 9. 2026 Nový vlastník a provozovatel Plemenáři Brno, a.s. (IČO 46995404) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 201520172019202120232025 17. 3. 2014: 27 000 km2. 6. 2014: 19 529 km13. 7. 2016: 53 495 km10. 7. 2018: 79 512 km10. 7. 2018: 79 513 km2. 7. 2020: 107 809 km27. 6. 2022: 134 901 km27. 6. 2022: 134 906 km10. 6. 2025: 154 164 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Hodonín (č. 3720) 154 164 km způsobilé bez závad 10. 6. 2027
27. 6. 2022 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 134 906 km způsobilé bez závad 27. 6. 2024
27. 6. 2022 Měření emisí Zlín (č. 470509) 134 901 km způsobilé bez závad 27. 6. 2024
2. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Zlín (č. 3713) 107 809 km způsobilé bez závad 2. 7. 2022
10. 7. 2018 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 79 513 km způsobilé bez závad 10. 7. 2020
10. 7. 2018 Měření emisí Zlín (č. 470533) 79 512 km – bez závad 10. 7. 2020
13. 7. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 53 495 km způsobilé bez závad 13. 7. 2018
2. 6. 2014 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3713) 19 529 km nižší než dříve způsobilé bez závad
17. 3. 2014 Evidenční kontrola Hlavní město Praha (č. 3114) 27 000 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel RT TORAX, s. r. o. (IČO 60319305)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2016
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Nový vlastník a provozovatel D-Day Prag s.r.o. v likvidaci (IČO 28967232)
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2014 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2014 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10
  4. Nový vlastník a provozovatel D-Day Prag s.r.o. v likvidaci (IČO 28967232)
  5. Nový vlastník a provozovatel Plemenáři Brno, a.s. (IČO 46995404)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  7. Nový vlastník a provozovatel Plemenáři Brno, a.s. (IČO 46995404)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  9. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-07-0550
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-07-0212
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-06-2660
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2027 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-25-06-0784
  14. Nový vlastník a provozovatel Westernové městečko Boskovice s.r.o. (IČO 25591894)
  15. Nový vlastník a provozovatel Plemenáři Brno, a.s. (IČO 46995404)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 7 (ŠKODA YETI 2012 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 19,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 74,8 %

Srovnáváme s 3 478 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
/ 5L
Varianta
ACCFHFX1
Verze
NAM60
Typ kód
5L
VIN
TMBLC75L2C6078393
PČV
12322310
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
18. 7. 2012
Datum 1. registrace v ČR
18. 7. 2012
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
CFHF
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
174

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
196 / 140 / 159
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.5 / 5.3 / 6.1
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1525
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2070/ 2070
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1020/ 1020
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3870/ 3870
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H / 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
HNĚDÁ
Barva doplňková
HNĚDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-016-03
ES/EU
e11*2007/46*0010
Číslo ORV
UBO916674
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
2 ZN,6298132600 KOOPER.
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
#20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)