ŠKODA YETI

  • 2012
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC75L3D6020908

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L3D6020908

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 17. 1. 2020. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
/ 5L
Datum 1. registrace
11. 9. 2012
Datum 1. registrace v ČR
17. 1. 2020
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
294 141 km
při prohlídce 6. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 133–229 tis. km (medián 177 910 km, 3 286 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
PTK service s.r.o.
od 21. 2. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 9. 2012 První registrace Registr silničních vozidel
17. 1. 2020 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
17. 1. 2020 Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
17. 1. 2020 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 4. 2023 Nový vlastník a provozovatel ZEMSTE s.r.o. (IČO 01902075) Registr silničních vozidel
25. 4. 2023 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
21. 2. 2024 Nový vlastník a provozovatel PTK service s.r.o. (IČO 49550454) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000300 000 2020202120222023202420252026 8. 11. 2019: 170 748 km11. 1. 2022: 200 516 km31. 3. 2023: 229 520 km5. 2. 2024: 246 339 km6. 2. 2026: 294 141 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 294 141 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
6. 2. 2028
5. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 246 339 km způsobilé bez závad 5. 2. 2026
31. 3. 2023 Evidenční kontrola Nové Strašecí (č. 3239) 229 520 km způsobilé bez závad
11. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 200 516 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
11. 1. 2024
8. 11. 2019 Před registrací + měření emisí Rakovník (č. 3212) 170 748 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 11. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUŽENSKÁ 1992, 26901, RAKOVNÍK - RAKOVNÍK II · protokol CZ-3212-19-11-0350
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2021 · stanice: LUŽENSKÁ 1992, 26901, RAKOVNÍK - RAKOVNÍK II
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
    Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Nový provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-22-01-0429
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-03-1120
  6. Nový vlastník a provozovatel ZEMSTE s.r.o. (IČO 01902075)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-02-0180
  8. Nový vlastník a provozovatel PTK service s.r.o. (IČO 49550454)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-26-02-0225
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
/ 5L
Varianta
ACCFHFX1
Verze
NAM6
Typ kód
5L
VIN
TMBLC75L3D6020908
PČV
16142320
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Datum 1. registrace
11. 9. 2012
Datum 1. registrace v ČR
17. 1. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFHF
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
174

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
196 / 140 / 159
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.5 / 5.3 / 6.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 2500
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Rozchod [mm]
1545/ 1530/ /
Provozní hmotnost
1525
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2070/ 2070
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1200/ 1200
1530/ 1530
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3870/ 3870
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
Airbag
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-016-01
ES/EU
e11*2007/46*0010*06
Číslo ORV
UBI483070
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
DOVOZ SRN TŘÍDA A50-X 9.2.2024 - EXE ÚŘAD PŘEROV 067 EX 326/24 22.02.2024 - exekuční úřad Plzeň Město č.j. 134 EX 01249/24
Další záznamy
ROZCHOD: 1545+1530
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 360 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#20-21: 6J X 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J X 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
7J X 17 ET45; 225/50 R17 94W.
PRVNÍ REGISTRACE VOZIDA DLE TP SRN 11.09.2012.
VOZIDLO PLNÍ PODMÍNKY ZÁK.Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)