ŠKODA YETI
- 2016
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC75L5H6029955
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L5H6029955
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- / 5L
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2016
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Odry (IČO 00298221) od 6. 3. 2023
- Provozovatel: Město Odry (IČO 00298221) od 6. 3. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 95–183 tis. km (medián 138 772 km, 1 301 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 12. 2016 | První registrace | Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje (IČO 70884561) | Registr silničních vozidel |
| 6. 3. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Město Odry (IČO 00298221) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Albrechtice (č. 3837) | 101 062 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2027 |
| 6. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Albrechtice (č. 3837) | 96 509 km | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2025 |
| 3. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Albrechtice (č. 3837) | 89 799 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2024 |
| 24. 2. 2023 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3814) | 83 938 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 83 916 km | způsobilé | bez závad | 2. 11. 2024 |
| 3. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 72 855 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2022 |
| 4. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 58 734 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2021 |
| 7. 11. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 49 389 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2020 |
| 7. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 49 389 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2021 |
| 9. 11. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 34 367 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 9. 11. 2018 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 34 366 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 10. 11. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 19 302 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje (IČO 70884561)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2017Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2018 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-11-0830
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-18-11-0781
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-11-0658Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2020 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-11-0672
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-11-0340
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-11-0354
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-11-0181
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-02-1756
-
Nový vlastník a provozovatel Město Odry (IČO 00298221)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2024 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-23-11-0123
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2025 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-24-11-0181
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2026 · stanice: VELKÉ ALBRECHTICE 309, 74291, VELKÉ ALBRECHTICE · protokol CZ-3837-25-11-0255
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- / 5L
- Varianta
- ACDFSAX1
- Verze
- NAM6AM62Q*
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC75L5H6029955
- PČV
- 14366254
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- DFS
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 175
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 164 / 121 / 137
- Spotřeba předpis
- 2015/45W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.3 / 4.6 / 5.3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 2375
- Za jízdy
- 75
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4222/ 1793/ 1756
- Rozvor [mm]
- 2576
- Rozchod [mm]
- 1531/ 1527/ /
- Provozní hmotnost
- 1550
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2095/ 2095
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1090/ 1090
1040/ 1040
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3895/ 3895
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95H/ 7JX16 ET45
215/60 R16 95H/ 7JX16 ET45
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-134-27
- ES/EU
- e11*2007/46*0010*27
- Číslo TP
- UH542985
- Číslo ORV
- UBF224214
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 19.12.2016 ZMĚNA VÝŠKY VOZIDLA-MONTÁŽ ZVS MODRÉ BARVY
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla:
 #19: TŘÍDA A50-X]
 CO2: 164/121/137 g/km
 ROZCHOD: 1 531/1 527
 #D.2: 5L; ACDFSAX1; NAM6AM62Q032STN617
 #V.9b: 2015/45W; EURO 6
 
 Variabilní provedení vozidla:
 #N: s přívěsem náprava 2: 50 kg
 #ROZCHOD: Náprava 2: max.1541 mm
 Náprava 1: max.1545 mm
 #20-21: 225/50 R17 94W 7Jx17 ET45;
 205/50 R17 93H M S 6Jx17 ET45;
 205/55 R16 91H M S 7Jx16 ET45;
 205/55 R16 91H M S 6Jx16 ET50;
 215/60 R16 95V M S 7Jx16 ET45
 #12: max 4360
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC75L5H6029955
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.