ŠKODA YETI

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBLC75L9H6055569

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75L9H6055569

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (21. 3. 2022 až 19. 4. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
5L
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
11. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
11. 9. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
163 370 km
při prohlídce 18. 9. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2025: 67–146 tis. km (medián 100 333 km, 2 823 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
Pořádková a zásahová služba s.r.o.
od 30. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 9. 2017 První registrace Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069) Registr silničních vozidel
21. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel FEMAT Radotín s.r.o. (IČO 17048818) Registr silničních vozidel
19. 4. 2022 Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
19. 4. 2022 Nový provozovatel Pořádková a zásahová služba s.r.o. (IČO 24300497) Registr silničních vozidel
30. 4. 2026 Nový vlastník Pořádková a zásahová služba s.r.o. (IČO 24300497) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 2022202320242025 24. 9. 2021: 71 081 km24. 9. 2021: 71 102 km14. 3. 2022: 81 606 km12. 9. 2023: 122 062 km18. 9. 2025: 163 369 km18. 9. 2025: 163 370 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 9. 2025 Pravidelná STK Praha (č. 3119) 163 370 km způsobilé bez závad 18. 9. 2027
18. 9. 2025 Měření emisí Praha (č. 410551) 163 369 km způsobilé bez závad 18. 9. 2027
12. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3119) 122 062 km způsobilé
2 lehké
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
12. 9. 2025
14. 3. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3128) 81 606 km způsobilé bez závad
24. 9. 2021 Pravidelná STK Frýdek-Místek (č. 3805) 71 102 km způsobilé bez závad 24. 9. 2023
24. 9. 2021 Měření emisí Ostrava (č. 480705) 71 081 km způsobilé bez závad 24. 9. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2023 · stanice: BESKYDSKÁ 2299, 738 02, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3805-21-09-0972
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 143 00, Praha 4 · protokol CZ-3128-22-03-0711
  4. Nový vlastník a provozovatel FEMAT Radotín s.r.o. (IČO 17048818)
  5. Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Nový provozovatel Pořádková a zásahová služba s.r.o. (IČO 24300497)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2025 · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 153 00, PRAHA 5 - RADOTÍN · protokol CZ-3119-23-09-0275
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2027 · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 153 00, PRAHA 5 - RADOTÍN · protokol CZ-3119-25-09-0505
  8. Nový vlastník Pořádková a zásahová služba s.r.o. (IČO 24300497)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA YETI 2017 v ČR v průměru 2,3, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 66,3 %

Srovnáváme s 1 192 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 26. 8. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 23. 5. 2016 – 7. 12. 2017) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
  • 25. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
5L
Varianta
ACDFSAX1
Verze
NAM6AM62Q032STN617
Typ kód
5L
VIN
TMBLC75L9H6055569
PČV
14788610
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
11. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
11. 9. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN AG
Typ motoru
DFS
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 4500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
175

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45W
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
164 / 121 / 137
Spotřeba předpis
2015/45W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,3 / 4,6 / 5,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 2375
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4222/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Rozchod [mm]
1531/ 1527
Provozní hmotnost
1550
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2095/ 2095
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1040/ 1040
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1800/ 1800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3895/ 3895
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95H/ 7JX16 ET45
215/60 R16 95H/ 7JX16 ET45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-134-27
ES/EU
e11*2007/46*0010*27
Číslo ORV
UBN474071
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X]
CO2: 164/121/137 g/km
ROZCHOD: 1 531/1 527
#D.2: 5L; ACDFSAX1; NAM6AM62Q032STN617
#V.9b: 2015/45W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2: 50 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1541 mm
Náprava 1: max.1545 mm
#20-21: 225/50 R17 94W 7Jx17 ET45;
205/50 R17 93H M S 6Jx17 ET45;
205/55 R16 91H M S 7Jx16 ET45;
205/55 R16 91H M S 6Jx16 ET50;
215/60 R16 95V M S 7Jx16 ET45
#12: max 4360
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)