ŠKODA YETI
- 2014
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC75LXE6039070
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC75LXE6039070
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- 5L
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 19. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 6. 2014
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace (IČO 72053119) od 3. 9. 2026
- Provozovatel: Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace (IČO 72053119) od 3. 9. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 110–200 tis. km (medián 151 296 km, 3 357 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 6. 2014 | První registrace | Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace (IČO 45333009) | Registr silničních vozidel |
| 3. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace (IČO 72053119) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 159 750 km | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2027 |
| 25. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 159 430 km | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2026 |
| 20. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 156 970 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2025 |
| 20. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 154 131 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 3. 2024 |
| 22. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 149 174 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 3. 2023 |
| 29. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 143 887 km | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2022 |
| 30. 3. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 136 143 km | způsobilé | 1 lehká
| 30. 3. 2021 |
| 30. 3. 2020 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 136 142 km | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2022 |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 127 559 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 4. 2020 |
| 19. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3413) | 99 694 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 3. 2019 |
| 22. 3. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 71 158 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2018 |
| 24. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 32 909 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 3. 2017 |
| 31. 3. 2015 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Plzeňský kraj (č. 3413) | 7 454 km | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace (IČO 45333009)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2015Vybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, PlzeňProhlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-17-03-4306
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-18-03-3642
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-19-04-0141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-03-5704
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-21-03-4669
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-22-03-4983
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-23-03-3839
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-24-03-4560
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-25-03-4988
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-26-03-4930
-
Nový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace (IČO 72053119)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA YETI 2014 v ČR v průměru 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 36,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,7 %
Srovnáváme s 1 751 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
- 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
- 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- 5L
- Varianta
- ACCFHFX1
- Verze
- NAM6
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC75LXE6039070
- PČV
- 13102481
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 19. 6. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 6. 2014
- Druh (typ)
- ZÁSAHOVÁ ZDRAVOTNICKÁ POMOC
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- CFHF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 195/2013J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 129 / 154
- Spotřeba předpis
- 195/2013J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7,5 / 5 / 5,9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4222/ 1793/ 1792
- Rozvor [mm]
- 2576
- Provozní hmotnost
- 1635
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1090/ 1090
1020/ 1020
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3870/ 3870
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95T / 7J X 16 ET45
215/60 R16 95T / 7J X 16 ET45
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO A.S.ČR/FD SERVIS ČR
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5-5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-016-07
- ES/EU
- E11*2007/46*0010
- Číslo ORV
- UBO558561
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- POJ.Č.6307287736 1.4.2015 - INDIVID. PŘESTAVBA, S.Ř. SZ MMP/053890/15.
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 541/1 537
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#D2:ÚPLNÉ ZNĚNÍ VERZE: NAM6AM62Q032ST0,
#12: MAX 4 360,
#20-21: 6J X 17 ET45; 205/50 R17 93T,
6J X 16 ET50; 205/55 R16 91T,
7J X 16 ET45; 205/55 R16 91T,
7J X 17 ET45; 225/50 R17 94T.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PROVEDENA PŘESTAVBA NA AUTOMOBIL ZÁCHRANÁŘSKÝ-ZÁSAHOVÁ ZDRAVOTNICKÉ POMOCI.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM ZVUKOVÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM DOPLNĚNÝM ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM MODRÉ BARVY V SOULADU S HOMOLOGACÍ Č. 0-1953-01-02 Č.J. 2047/2013-150-SCH2 ZE DNE 29.6.2013. MĚNÍ SE TYTO ÚDAJE VOZIDLA: VOZIDLO: -2: ZÁCHRANÁŘSKÝ
KAROSERIE: -6: ŠKODA AUTO A.S., ČN/FD SERVIS, ČR -7: ZÁSAHOVÉ ZDRAVOTNICKÉ POMOCI
ROZMĚRY: -14 1792
HMOTNOSTI: G: 1635
V KUŘÍ 10.6.2014
1.4.2015 - ZAEVIDOVÁNA INDIVIDUÁLNÍ PŘESTAVBA, MONTÁŽ SPECIÁLNÍ VÝBAVY, SCHVÁLENA ROZHODNUTÍM
MAGISTRÁTU MĚSTA PLZNĚ POD Č.J. MMP/064991/15. ZMĚNA V POL.: *S.1, *G.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC75LXE6039070
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.