ŠKODA YETI
- 2012
- ŠEDÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBLC95L4C6086636
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 21:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLC95L4C6086636
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 6 dnů (21. 6. 2018 až 27. 6. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 29. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 5. 2012
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Čechtice (IČO 00101834) od 8. 8. 2018
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Čechtice (IČO 00101834) od 8. 8. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 5. 2012 | První registrace | VP trend s.r.o. (IČO 25113887) | Registr silničních vozidel |
| 21. 6. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Naroko Ideál s.r.o. (IČO 16978838) | Registr silničních vozidel |
| 27. 6. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 8. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Čechtice (IČO 00101834) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel VP trend s.r.o. (IČO 25113887)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 29. 5. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018 · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018 · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝ · protokol CZ-3203-16-05-0758
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2020 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-18-05-0898
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2018 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-18-06-0647
-
Nový vlastník a provozovatel Naroko Ideál s.r.o. (IČO 16978838)
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2018 · stanice: LOKET 52, 25765, ČECHTICE · protokol CZ-3233-18-08-0051
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Čechtice (IČO 00101834)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-20-01-0536Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-22-01-0355
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1851, 25801, VLAŠIM · protokol CZ-3237-24-01-0316
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2028 · stanice: LOKET 52, 25765, ČECHTICE · protokol CZ-3233-26-01-0174
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA YETI 2012 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 19,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 74,8 %
Srovnáváme s 3 478 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (70)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- ŠKODA YETI 5L / 5L
- Varianta
- ACCFHFX1
- Verze
- NAM60
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLC95L4C6086636
- PČV
- 8443307
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2012
- Datum 1. registrace
- 29. 5. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 5. 2012
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFHF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 174
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 140 / 159
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 5.3 / 6.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 2500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4223/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2576
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1525
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2070/ 2070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1090/ 1090
1020/ 1020
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3870/ 3870
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95H/ 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- TMBLC95L4C6086636
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-016-03
- ES/EU
- e11*2007/46*0010
- Číslo TP
- UE924203
- Číslo ORV
- UAY917536
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLC95L4C6086636
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.