ŠKODA YETI

  • 2011
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 125 kW ≈ 170 k

VINTMBLE75L8C6039687

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 22:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLE75L8C6039687

ŠKODA YETI – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
23. 11. 2011
Datum 1. registrace v ČR
23. 11. 2011
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
125 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
461 900 km
při prohlídce 24. 11. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2011 při prohlídce v roce 2025: 135–227 tis. km (medián 178 838 km, 4 266 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Vladimír Růžička
od 14. 12. 2016

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 11. 2011 První registrace ARRIVA autobusy a.s. (IČO 25945408) Registr silničních vozidel
14. 12. 2016 Nový vlastník a provozovatel Vladimír Růžička (IČO 73972592) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000500 000 20162018202020222024 12. 11. 2015: 175 169 km14. 12. 2016: 220 527 km1. 12. 2017: 255 710 km1. 12. 2017: 255 711 km29. 11. 2019: 354 592 km24. 11. 2021: 394 437 km23. 11. 2023: 437 081 km24. 11. 2025: 461 900 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Hlinsko (č. 3632) 461 900 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 11. 2027
23. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Hlinsko (č. 3632) 437 081 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2025
24. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3643) 394 437 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 11. 2023
29. 11. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Chrudim (č. 3620) 354 592 km způsobilé bez závad 29. 11. 2021
1. 12. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3643) 255 711 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
1. 12. 2019
1. 12. 2017 Měření emisí Pardubice (č. 560616) 255 710 km – bez závad 1. 12. 2019
14. 12. 2016 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3605) 220 527 km způsobilé bez závad
12. 11. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 175 169 km způsobilé bez závad 12. 11. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARRIVA autobusy a.s. (IČO 25945408)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 500 03, HRADEC KRÁLOVÉ
  3. Nový vlastník a provozovatel Vladimír Růžička (IČO 73972592)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VLČNOV 30, 537 01, CHRUDIM · protokol CZ-3605-16-12-0295
  4. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2019 · stanice: FÁBLOVKA 404, 533 52, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3643-17-12-0017
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2021 · stanice: DAŠICKÁ 248, 537 01, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-19-11-1348
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2023 · stanice: FÁBLOVKA 404, 533 52, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3643-21-11-0664
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2025 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 539 01, HLINSKO · protokol CZ-3632-23-11-0721
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2027 · stanice: POLIČSKÁ 1365, 539 01, HLINSKO · protokol CZ-3632-25-11-0663
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA YETI 2011 v ČR v průměru 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 63 %

Srovnáváme s 4 685 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA YETI

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 25. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
YETI
Typ
ŠKODA YETI 5L / 5L
Varianta
ACCFJAX1
Verze
NAM6
Typ kód
5L
VIN
TMBLE75L8C6039687
PČV
7123082
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
23. 11. 2011
Datum 1. registrace v ČR
23. 11. 2011
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CFJA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
125 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
201

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
692/2008A
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
181 / 140 / 155
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,9 / 5,3 / 5,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
72/ 2500
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4223/ 1793/ 1691
Rozvor [mm]
2576
Provozní hmotnost
1535
Hmotnosti zatížení SZ
80
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2080/ 2080
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1090/ 1090
1030/ 1030
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
4080/ 4080
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/60 R16 95W/ 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95W/ 7J X 16 ET 45
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Barva doplňková
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7242-024-00
ES/EU
e11*2007/46*0010
Číslo TP
UE625768
Číslo ORV
UAR306341
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
zapsání TZ.

Další ověření (externí odkazy)