ŠKODA YETI
- 2011
- STŘÍBRNÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 125 kW ≈ 170 k
VINTMBLE75LXC6011809
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 5:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLE75LXC6011809
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 5. 11. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- YETI
- Typ
- / 5L
- Datum 1. registrace
- 20. 7. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 2014
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 125 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Vopravil & Buško, v.o.s. (IČO 48203793) od 5. 11. 2014
- Provozovatel: Vopravil & Buško, v.o.s. (IČO 48203793) od 5. 11. 2014
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 135–227 tis. km (medián 178 838 km, 4 266 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 7. 2011 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 11. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 11. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Vopravil & Buško, v.o.s. (IČO 48203793) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 7. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 207 497 km | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2027 |
| 31. 7. 2025 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 207 490 km | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2027 |
| 17. 8. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 197 819 km | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2025 |
| 17. 8. 2023 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 197 813 km | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2025 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 184 958 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2023 |
| 9. 8. 2021 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 184 936 km | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2023 |
| 31. 5. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 171 591 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2021 |
| 31. 5. 2019 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530107) | 171 579 km | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | 152 560 km | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2019 |
| 3. 11. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3307) | 121 940 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel Vopravil & Buško, v.o.s. (IČO 48203793)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2019 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-17-05-0733
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-19-05-5895
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-08-1689
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-08-2920
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-07-4617
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 25. 4. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- YETI
- Typ
- / 5L
- Varianta
- ACCFJAX1
- Verze
- NAM6AM62Q018
- Typ kód
- 5L
- VIN
- TMBLE75LXC6011809
- PČV
- 13267081
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO , A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Datum 1. registrace
- 20. 7. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 2014
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CFJ
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 125 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 201
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 181 / 140 / 155
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.9 / 5.3 / 5.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 72/ 2500
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4223/ 1793/ 1691
- Rozvor [mm]
- 2576
- Provozní hmotnost
- 1535
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2080/ 2080
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1090/ 1090
1030/ 1030
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 700/ 700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4080/ 4080
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/60 R16 95W / 7J X 16 ET 45
215/60 R16 95W / 7J X 16 ET 45
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- STŘÍBRNÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X; WESTFALIA 317077; E13 00-2494
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7242-024-01
- ES/EU
- e11*2007/46*0010*10
- Číslo TP
- UF766288
- Číslo ORV
- UAN536292
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ČPP 3088937596
- Další záznamy
- První registrace vozidla dle TP SRN č. DZ404354: 20.07.2011.
Variabilní provedení vozidla:
*12: 4 360
*20-21:
6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1540+1535
 [ŽÁDNÉ]
 [Alternativní provedení vozidla:
 #19: TŘÍDA A50-X; 317077]
 
 CO2: 181/140/155 g/km
 
 Variabilní provedení vozidla:
 #12: 4 360 - při vybavení tažným zařízením,
 #20-21: 6J x 16 ET50; 205/55 R16 94H M+S,
 6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S,
 7J x 16 ET45; 205/55 R16 94V M+S,
 7J x 17 ET45; 225/50 R17 94W.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 2576
 N: 1090/1090; 1030/1030
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLE75LXC6011809
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.