ŠKODA ENYAQ 80X
- 2022
- BÍLÁ
- elektřina (EL)
- 195 kW ≈ 265 k
VINTMBLE7NY4NF031990
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 13:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLE7NY4NF031990
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 56 dnů (13. 5. 2026 až 8. 7. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- ENYAQ 80X
- Typ
- NY
- Rok výroby
- 2022
- Datum 1. registrace
- 8. 2. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 5. 2026
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- elektřina (EL)
- Výkon
- 195 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: C2G Reality s.r.o. (IČO 10767240) od 8. 7. 2026
- Provozovatel: Horizon Fleet Logistics s.r.o. (IČO 24611042) od 8. 7. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2022 při prohlídce v roce 2026: 57–101 tis. km (medián 80 098 km, 176 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 2. 2022 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 13. 5. 2026 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 13. 5. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2026 | Nový vlastník | C2G Reality s.r.o. (IČO 10767240) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2026 | Nový provozovatel | Horizon Fleet Logistics s.r.o. (IČO 24611042) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 5. 2026 | Před registrací | Praha (č. 3131) | 100 979 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2028 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2028 · stanice: POZEMEK P.Č. 756/49, 756/50, 199 00, PRAHA 9 - LETŇANY · protokol CZ-3131-26-05-0268
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník C2G Reality s.r.o. (IČO 10767240)Nový provozovatel Horizon Fleet Logistics s.r.o. (IČO 24611042)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA ENYAQ 80X 2022 v ČR v průměru 2,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,5 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 88,8 %
Srovnáváme s 89 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA ENYAQ 80X
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- ENYAQ 80X
- Typ
- NY
- Varianta
- ACX1EBL1RX1
- Verze
- D0AE1AE1G1Z01MN01AA
- Typ kód
- NY
- VIN
- TMBLE7NY4NF031990
- PČV
- 19510102
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2022
- Datum 1. registrace
- 8. 2. 2022
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 5. 2026
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- EBR, EBJ
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 195
- Palivo
- elektřina (EL)
- Plně elektrické vozidlo
- ano
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 160
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2018/1832AX
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Spotřeba předpis
- 2018/1832AX
- Za jízdy
- 67
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4699/ 1879/ 1612
- Rozvor [mm]
- 2770
- Rozchod [mm]
- 1587/ 1566
- Provozní hmotnost
- 2195
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2750/ 2750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1260/ 1260
1550/ 1550
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3950/ 3950
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/45 R21 101T/ 8.5JX21 ET40
255/40 R21 102T/ 9.0JX21 ET42
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5
- Stupeň autonomity vozidla
- Neautonomní
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e8*2007/46*0416*06
- Číslo ORV
- UBN827521
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Další záznamy
- Maximální 30minutový výkon: 77.00 kW (elektrický motor)
#V.9: 2018/1832AX; EURO 6
Spotřeba elektrické energie 182 Wh/km.
Akční dosah na elektřinu 477 km.
Akční dosah na elektřinu ve městě 601 km.
Variabilní provedení vozidla:
#ROZCHOD: NÁPRAVA 1: MAX 1 597/ NÁPRAVA 2: MAX 1 576
#N: s přívěsem náprava 2:+70 kg
#N.1:
235/45 R21 101T 8,5JX21 ET40;
235/50 R20 100T 8,0JX20 ET45;
235/55 R19 101T 8,0JX19 ET45
#N.2:
255/40 R21 102T 9,0JX21 ET42;
255/45 R20 101T 9,0JX20 ET42;
255/50 R19 103T 8,0JX19 ET45
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLE7NY4NF031990
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.