ŠKODA ENYAQ RS
- 2026
- BÍLÁ
- elektřina (EL)
- 250 kW ≈ 340 k
VINTMBLJ9NY9TF190833
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 4:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBLJ9NY9TF190833
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- ENYAQ RS
- Typ
- / NY
- Rok výroby
- 2026
- Datum 1. registrace
- 20. 5. 2026
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 5. 2026
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- elektřina (EL)
- Výkon
- 250 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) od 20. 5. 2026
- Provozovatel: AZ SERVIS, a.s. (IČO 25581309) od 20. 5. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 5. 2026 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 20. 5. 2026 | Nový provozovatel | AZ SERVIS, a.s. (IČO 25581309) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel AZ SERVIS, a.s. (IČO 25581309)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 20. 5. 2030Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ŠKODA ENYAQ RS 2026 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,4 %
Srovnáváme s 94 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA ENYAQ RS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- ENYAQ RS
- Typ
- / NY
- Varianta
- ACNX1EDL1IX1
- Verze
- Q0AE2G1Z02R01AA
- Typ kód
- NY
- VIN
- TMBLJ9NY9TF190833
- PČV
- 19522771
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2026
- Datum 1. registrace
- 20. 5. 2026
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 5. 2026
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- EDD, EDF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 250 /
- Palivo
- elektřina (EL)
- Plně elektrické vozidlo
- ano
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 180
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2023/443AX
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Spotřeba předpis
- 2023/443AX
- Za jízdy
- 65
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4660/ 1879/ 1613
- Rozvor [mm]
- 2772
- Rozchod [mm]
- 1587/ 1561/ /
- Provozní hmotnost
- 2237
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2750/ 2750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1260/ 1260
1530/ 1530
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4550/ 4550
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/50 R20 100T/ 8.0JX20 ET45
255/45 R20 101T/ 9.0JX20 ET42
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 12234-4274-22
- ES/EU
- e8*2007/46*0416*22
- Číslo ORV
- UBO512005
- Druh RZ
- RZEL
- Varianta RZ
- 801
- Doplňkový text na TP
- 1 ZN,
- Další záznamy
- 20.05.2026 ORV VYSTAVENO NA ZÁKLADĚ ES PROHLÁŠENÍ O SHODĚ.
Rozchod: 1587+1561
[Alternativní provedení vozidla:
*42: (#16): TŘÍDA A]
#14: ROZCHOD: 1 587/1 561
#D.2; #3; #4: NY; ACNX1EDL1IX1; Q0AE2G1Z02R01AA
Maximální 30minutový výkon: 77.00 kW (elektrický motor)
#V.9: 2023/443AX; EURO 6
Spotřeba elektrické energie 161 Wh/km.
Akční dosah na elektřinu 552 km.
Variabilní provedení vozidla:
#14: ROZCHOD: Náprava 1: max 1597
#14: ROZCHOD: Náprava 2: max 1569
#N: s přívěsem náprava 2:+70 kg
#N.1: 235/45 R21 101T 8,5JX21 ET40;
235/45 R21 101V XL 8,5JX21 ET40;
235/50 R20 100T 8,0JX20 ET45;
235/55 R19 101T M+S 8,0JX19 ET45
#N.2: 255/40 R21 102T 9,0JX21 ET42;
255/40 R21 102V XL 9,0JX21 ET42;
255/45 R20 101T 9,0JX20 ET42;
255/50 R19 103T M+S 8,0JX19 ET45
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
M: 2772
161
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBLJ9NY9TF190833
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.