ŠKODA FABIA

  • 2006
  • ŠEDÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1422 cm³
  • 51 kW ≈ 69 k

VINTMBMJ26Y464591961

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBMJ26Y464591961

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
29. 3. 2006
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2006
Barva
ŠEDÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1422 cm³
Výkon
51 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
212 018 km
při prohlídce 12. 2. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 19 let: 137–237 tis. km (medián 183 484 km, 7 263 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
ZP Hvězdlice, a.s.
od 17. 5. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 3. 2006 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
17. 5. 2023 Nový vlastník a provozovatel ZP Hvězdlice, a.s. (IČO 25300491) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000250 000 20112013201520172019202120232025 26. 3. 2010: 81 575 km22. 3. 2012: 121 116 km4. 3. 2014: 157 784 km1. 3. 2016: 175 615 km22. 2. 2018: 184 089 km22. 2. 2018: 184 099 km21. 2. 2020: 190 924 km16. 2. 2021: 194 136 km15. 2. 2023: 195 138 km15. 2. 2023: 195 150 km12. 2. 2025: 212 007 km12. 2. 2025: 212 018 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 2. 2025 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3712) 212 018 km způsobilé bez závad 12. 2. 2027
12. 2. 2025 Měření emisí Kojetín (č. 480811) 212 007 km způsobilé bez závad 12. 2. 2027
15. 2. 2023 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3712) 195 150 km způsobilé bez závad 15. 2. 2025
15. 2. 2023 Měření emisí Kojetín (č. 480811) 195 138 km způsobilé bez závad 15. 2. 2025
16. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3804) 194 136 km způsobilé bez závad 16. 2. 2023
21. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3804) 190 924 km způsobilé bez závad 21. 2. 2022
22. 2. 2018 Pravidelná STK Olomouc (č. 3804) 184 099 km způsobilé bez závad 22. 2. 2020
22. 2. 2018 Měření emisí Olomouc (č. 480534) 184 089 km – bez závad 22. 2. 2020
1. 3. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3725) 175 615 km způsobilé bez závad 1. 3. 2018
4. 3. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 157 784 km způsobilé bez závad 4. 3. 2016
22. 3. 2012 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3720) 121 116 km způsobilé bez závad 22. 3. 2014
26. 3. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 81 575 km způsobilé bez závad 26. 3. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2018 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2020 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-18-02-1059
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2022 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-20-02-1028
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2023 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-21-02-0636
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2025 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-23-02-0426
  9. Nový vlastník a provozovatel ZP Hvězdlice, a.s. (IČO 25300491)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2027 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-25-02-0291
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA 2006 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 60,6 %

Srovnáváme s 22 733 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
Varianta
SCBNMX01
Verze
NFM5
Typ kód
6Y
VIN
TMBMJ26Y464591961
PČV
3784203
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
29. 3. 2006
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2006
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
BNM
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
51 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1422
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
162

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.9
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
162 / 113 / 130
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6 / 4.2 / 4.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3000
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3970/ 1646/ 1466
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1195
Hmotnosti provozní Do
1285
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1635/ 1635
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
800/ 800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2535/ 2535
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-149-00
ES/EU
e11*98/14*0123
Číslo TP
UB219877
Číslo ORV
UBF039860
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
13.02.2025 na základě metodického pokynu opravena karta vozidla.
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 073 - při vybavení tažným zařízením,
*31: 1 451 - při standardní výšce pérování,
*44-45: 6J x 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T
6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, nelze se sněhovými řetězy
6,5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)