ŠKODA FABIA
- 2003
- ČERNÁ
- BIO NM
- 1896 cm³
- 47 kW ≈ 64 k
VINTMBNF26Y333641952
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBNF26Y333641952
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 26. 5. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- / 6Y
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 28. 3. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 5. 2016
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- BIO NM
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 47 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SLALES, s. r. o. (IČO 05026245) od 18. 5. 2023
- Provozovatel: SLALES, s. r. o. (IČO 05026245) od 18. 5. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 23 let: 138–236 tis. km (medián 183 692 km, 6 124 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 3. 2003 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 26. 5. 2016 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 26. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 6. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 5. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | SLALES, s. r. o. (IČO 05026245) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 7. 2026 | Pravidelná STK | Údlice (č. 3536) | 284 733 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 7. 2028 |
| 3. 7. 2026 | Měření emisí | Nezabylice (č. 450310) | 284 731 km | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2028 |
| 13. 6. 2024 | Pravidelná STK | Otvice (č. 3510) | 277 997 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 6. 2026 |
| 12. 6. 2024 | Měření emisí | Nezabylice (č. 450310) | 277 985 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2026 |
| 19. 5. 2022 | Pravidelná STK | Otvice (č. 3510) | 238 904 km | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 5. 2024 |
| 18. 5. 2022 | Měření emisí | Nezabylice (č. 450310) | 238 890 km | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2024 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Otvice (č. 3510) | 222 615 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 5. 2022 |
| 20. 5. 2020 | Měření emisí | Nezabylice (č. 450310) | 222 603 km | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2022 |
| 9. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | 213 107 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Otvice (č. 3510) | 204 942 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2020 |
| 6. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3210) | 186 331 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 5. 2016 | Před registrací | Ústecký kraj (č. 3508) | 147 328 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 5. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-16-05-1075Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2018
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-17-01-0144
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2020 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-18-05-1184
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-19-05-0226
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2022 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-20-05-0839
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2024 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-22-05-0762
-
Nový vlastník a provozovatel SLALES, s. r. o. (IČO 05026245)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2026 · stanice: OBCHODNÍ ZÓNA 252, 43111, OTVICE · protokol CZ-3510-24-06-0361
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2028 · stanice: DROUŽKOVICKÁ 476, 43141, ÚDLICE · protokol CZ-3536-26-07-0191
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA FABIA 2003 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,7 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,1 %
Srovnáváme s 29 368 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- / 6Y
- Varianta
- SCASYX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBNF26Y333641952
- PČV
- 14046369
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 28. 3. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 5. 2016
- Druh (typ)
- 5 DVÉŘOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- ASY
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 47 / 4000
- Palivo
- BIO NM
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 158
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Spotřeba předpis
- EU 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.3 / 4 / 4.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1646/ 1436
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1200
- Hmotnosti provozní Do
- 1290
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1640/ 1640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2440/ 2440
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO, ČR
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-098-00
- ES/EU
- E11*98/14*0123
- Číslo TP
- UH392963
- Číslo ORV
- UBF148588
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6J x 14 ET43; 185/60 R 14 82T
6J x 14 ET38; 185/60 R 14 82T, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 ET43; 195/50 R 15 82T, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 ET43; 185/55 R 15 81T
Pro zimní provoz je možno použít zimní pneu s nižší rychlostní
kategorii za podmínky nepřekročení max. povolené rychlosti dané
touto pneu.
Rozchod: 1435/1424 mm
Airbag 4x
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBNF26Y333641952
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.