ŠKODA FABIA
- 1999
- ŠEDÁ-PASTEL
- NM I NM BIO 48
- 1896 cm³
- 47 kW ≈ 64 k
VINTMBNF46Y0Y3009705
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBNF46Y0Y3009705
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- / ABASYX01A8CFM5
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 2000
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Palivo
- NM I NM BIO 48
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 47 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: R+F transport s.r.o. (IČO 24289027) od 14. 3. 2019
- Provozovatel: R+F transport s.r.o. (IČO 24289027) od 14. 3. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 146–231 tis. km (medián 187 143 km, 267 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 1. 2000 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 3. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | R+F transport s.r.o. (IČO 24289027) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Horoměřice (č. 3225) | 308 777 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 12. 2018 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | 306 761 km | způsobilé | 9 lehkých
| 18. 12. 2020 |
| 17. 12. 2018 | Měření emisí | Sovětice (č. 460223) | 306 761 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2020 |
| 24. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | 266 529 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 8. 2018 |
| 7. 8. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | 213 053 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 8. 2016 |
| 6. 6. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3503) | 166 039 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 6. 2014 |
| 16. 3. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3503) | 122 561 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 3. 2012 |
| 6. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3509) | 102 300 km | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-09-04-0124
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2012 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-10-03-0105
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2014 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2014 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-12-06-0059
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-14-08-0181Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-16-08-0693Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2020 · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE · protokol CZ-3630-18-12-0562
-
Nový vlastník a provozovatel R+F transport s.r.o. (IČO 24289027)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-03-0827
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA 1999 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 41,7 %
Srovnáváme s 774 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- / ABASYX01A8CFM5
- Typ kód
- ABASYX01A8CFM5
- VIN
- TMBNF46Y0Y3009705
- PČV
- 10632304
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 2000
- Druh (typ)
- HATCHBACK 5DV.
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- ASY
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 47 / 4200
- Palivo
- NM I NM BIO 48
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 155
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 98/69
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Spotřeba předpis
- EU 93/116
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.2 / 4 / 4.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/
- Za jízdy
- 71.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1646/ 1451
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1208
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1628/ 1628
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2378/ 2378
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R 14 82 T/ 6J X 14 ET 43
185/60 R 14 82 T/ 6J X 14 ET 43
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- ŠEDÁ-PASTEL
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ano
- Airbag
- 2
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 4166-009-00
- Číslo TP
- AO660976
- Číslo ORV
- UAX128490
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- RM zániku
- NÝŘANY
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBNF46Y0Y3009705
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.