ŠKODA FABIA
- 2000
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- BIO NM
- 1896 cm³
- 47 kW ≈ 64 k
VINTMBNF46Y313170782
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBNF46Y313170782
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 9 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 156 dnů (14. 5. 2018 až 17. 10. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA SCASYX01FM5 / SCASYX01FM5
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 12. 2000
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- BIO NM
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 47 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 7. 5. 2026
- Provozovatel: Timotors s.r.o. (IČO 23007001) od 7. 5. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 26 let: 144–239 tis. km (medián 190 087 km, 6 804 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 2000 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 20. 12. 2000 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 20. 12. 2000 | Nový provozovatel | Milan Barták (IČO 47063599) | Registr silničních vozidel |
| 14. 1. 2004 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 13. 10. 2010 | Nový provozovatel | Miroslav Portyš (IČO 12099261) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 9. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | VM - Incom spol. s r. o. (IČO 46507523) | Registr silničních vozidel |
| 20. 7. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 5. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | VM - Incom spol. s r. o. (IČO 46507523) | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 4. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 3. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 1. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 5. 2026 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 5. 2026 | Nový provozovatel | Timotors s.r.o. (IČO 23007001) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 4. 2026 | Opakovaná STK | Praha (č. 3128) | 277 464 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 3. 2028 |
| 27. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3128) | 274 584 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážných
| 27. 3. 2028 |
| 27. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Vrchlabí (č. 3635) | 255 394 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 3. 2026 |
| 2. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Vrchlabí (č. 3635) | 238 234 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 2. 2024 |
| 29. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 235 642 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 8 vážných
| 29. 11. 2023 |
| 26. 9. 2019 | Opakovaná STK | Jilemnice (č. 3637) | 194 257 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 9. 2021 |
| 4. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jilemnice (č. 3637) | 193 724 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 7 vážných
| 4. 9. 2021 |
| 22. 8. 2018 | Evidenční kontrola | Jilemnice (č. 3637) | 184 901 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3635) | 184 375 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3243) | 170 154 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 9. 2019 |
| 20. 7. 2017 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3519) | 167 657 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | 165 104 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 9. 2017 |
| 16. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3621) | 162 954 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 8. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3506) | 134 448 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 8. 2015 |
| 1. 12. 2010 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3506) | 118 674 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2010 |
| 19. 10. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | 227 951 km | způsobilé | 4 lehké
| 14. 10. 2012 |
| 14. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | 227 951 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 4 nebezpečné
| 14. 10. 2010 |
| 7. 11. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | 221 917 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 11. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Milan Barták (IČO 47063599)Vybavení zapsané v registru: AIRBAG
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2010 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-08-11-0158
-
Nový provozovatel Miroslav Portyš (IČO 12099261)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-10-10-0495
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2012 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2012 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV · protokol CZ-3221-10-10-0667
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOSTEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-10-12-0032
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2015 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOSTPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2015 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-13-08-0500
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 51211, VYSOKÉ NAD JIZEROU · protokol CZ-3621-15-07-0338Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 51211, VYSOKÉ NAD JIZEROUEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 51211, VYSOKÉ NAD JIZEROUEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 51211, VYSOKÉ NAD JIZEROUEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. FARSKÉHO 300, 51211, VYSOKÉ NAD JIZEROU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2017 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOSTPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2017 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-15-09-0433
-
Nový vlastník a provozovatel VM - Incom spol. s r. o. (IČO 46507523)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MRŠTÍKOVA 2, 46003, LIBEREC 3 · protokol CZ-3519-17-07-0522
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2019 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-17-09-0364
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 54301, VRCHLABÍ · protokol CZ-3635-18-05-0463
-
Nový vlastník a provozovatel VM - Incom spol. s r. o. (IČO 46507523)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-18-08-0613
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2019 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-19-09-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2021 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-19-09-0721
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2021 · stanice: K JAVORKU 982, 51401, JILEMNICE · protokol CZ-3637-21-11-0798
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2024 · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 54301, VRCHLABÍ · protokol CZ-3635-22-02-0058
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2026 · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 54301, VRCHLABÍ · protokol CZ-3635-24-03-1023
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2026 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-26-03-1204
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2028 · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-26-04-0810
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Timotors s.r.o. (IČO 23007001)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 9 (ŠKODA FABIA 2000 v ČR obvykle 2,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 33,2 %
Srovnáváme s 29 662 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- AIRBAG
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA SCASYX01FM5 / SCASYX01FM5
- Typ kód
- SCASYX01FM5
- VIN
- TMBNF46Y313170782
- PČV
- 9646704
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 12. 2000
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- ASY
- Číslo motoru
- 023438
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 47 / 4000
- Palivo
- BIO NM
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 154
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 99/102 A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Spotřeba předpis
- EU 99/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.2 / 4 / 4.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 0
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1646/ 1451
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1125
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1640/ 1640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2440/ 2440
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 2
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-038-00
- Číslo ORV
- UBN807791
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- ADM. CHYBA - ZNOVUZAEVIDOVÁNÍ LEASING UKONČEN DNE 15.12.2003
- Další záznamy
- ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 185/60 R 14 82 T NA RÁFCÍCH 6J X 14
ET 43 NEBO 6J X 14 ET 38, 195/50 R 15 82 T NA RÁFCÍCH 6J X 15 ET 43.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY. SNĚHOVÉ ŘETĚZY NELZE POUŽÍT V KOMBINACI S RÁFKEM
6J X 14 ET 38 NEBO PNEU 195/50 R 15.
PŘI POUŽITÍ PODVOZKU PRO ŠPATNÉ CESTY JE ZMĚNA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA AŽ O +15 MM.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE
UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 90 KG.
PŘI TAŽENÍ PŘÍVĚSU JE UŽITEČNÁ HMOTNOST NÁKLADU VOZIDLA 415-375 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500N.
VOZIDLO JE HOMOLOGOVÁNO A V PROVEDENÍ PODLE SMĚRNICE EU Č. E11*98/14*0123.
VOZIDLO NEMUSÍ SPLŇOVAT (§/ODST.):
33/8 - NA SDRUŽENÉM SDĚLOVAČI PORUCHY BRZDOVÉHO SYSTÉMU A PARKOVACÍ
BRZDY CHYBÍ SYMBOL PRO PARKOVACÍ BRZDU,
34/4 - VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA NEMUSÍ BÝT SEŘIZOVATELNÁ ZEVNITŘ KAROSERIE BEZ
OTVÍRÁNÍ BOČNÍCH STĚN DVEŘÍ,
36/1 - LAPAČE NEČISTOT NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNY,
43/7 - ZADNÍ HLAVOVÉ OPĚRKY NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNY,
47/4 - UZAMYKATELNÉ VÍČKO PALIVOVÉ NÁDRŽE NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNO,
55/2 - ZÁSUVKA PRO PŘENOSNOU SVÍTILNU NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNA.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH
ZMĚN A DOPLŇKŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBNF46Y313170782
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.