ŠKODA FABIA
- 2001
- MODRÁ
- NM + BIO NM
- 1896 cm³
- 47 kW ≈ 64 k
VINTMBNF46Y423411430
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBNF46Y423411430
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- / SCASYX01FM5
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 23. 11. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 11. 2001
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- NM + BIO NM
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 47 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: František Sekanina (IČO 46561781) od 11. 11. 2025
- Provozovatel: František Sekanina (IČO 46561781) od 11. 11. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 23. 11. 2001 | První registrace | Generali Česká pojišťovna a.s. (IČO 45272956) | Registr silničních vozidel |
| 13. 6. 2007 | Nový provozovatel | AUTO HUSEK s.r.o. | Registr silničních vozidel |
| 18. 6. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO HUSEK s.r.o. (IČO 26841142) | Registr silničních vozidel |
| 21. 1. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 11. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | František Sekanina (IČO 46561781) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3836) | 202 612 km | způsobilé | 2 lehké | 9. 7. 2028 |
| 30. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3836) | 188 360 km | způsobilé | 2 lehké | 30. 5. 2026 |
| 3. 6. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | 182 051 km | způsobilé | 4 lehké | 3. 6. 2024 |
| 3. 6. 2022 | Měření emisí | Olomouc (č. 480562) | 182 050 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2024 |
| 8. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3836) | 173 350 km | způsobilé | 6 lehké | 8. 6. 2022 |
| 22. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 3851) | 159 989 km | způsobilé | 2 lehké | 22. 1. 2020 |
| 26. 1. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | 149 941 km | způsobilé | 4 lehké | 26. 1. 2018 |
| 19. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3851) | 142 860 km | způsobilé | bez závad | |
| 28. 1. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | 133 831 km | způsobilé | 3 lehké | 28. 1. 2016 |
| 11. 11. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | 115 321 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2013 |
| 2. 12. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | 84 249 km | způsobilé | 1 lehká | 2. 12. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Generali Česká pojišťovna a.s. (IČO 45272956)
-
Nový provozovatel AUTO HUSEK s.r.o.
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 15. 6. 2007 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO HUSEK s.r.o. (IČO 26841142)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2011 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-09-12-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2013 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUCPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2013 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-11-11-0639
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2016 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-14-01-1132Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2016 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-15-01-1040Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2015 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2018 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2018 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-16-01-1478
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2020 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-18-01-1798
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2022 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-20-06-0371
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2024 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-22-06-0424
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2026 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-24-05-3351
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel František Sekanina (IČO 46561781)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2028 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-26-07-0754
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA FABIA 2001 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 44,5 %
Srovnáváme s 48 121 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- AIRBAG
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- / SCASYX01FM5
- Typ kód
- SCASYX01FM5
- VIN
- TMBNF46Y423411430
- PČV
- 5973878
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- Volkswagen a.g., SRN
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 23. 11. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 11. 2001
- Druh (typ)
- HATCHBACK 5DV.SAMONOSNÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN A.G., SRN
- Typ motoru
- ASY
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 47 / 4000
- Palivo
- NM + BIO NM
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 154
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 1999/102A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- EU 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.2 / 4 / 4.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 0
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1646/ 1451
- Rozvor [mm]
- 2462
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1200
- Hmotnosti provozní Do
- 1290
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1640/ 1640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2440/ 2440
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Airbag
- 2
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-67
- ES/EU
- e11*98/14*0123
- Číslo ORV
- UBO020829
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Alternativně lze použít pneumatiky 185/60 R14 82T na ráfcích 6J x 14
ET43 nebo 6H x 14 ET38, 195/50 R15 82T na ráfcích 6J x 15 ET43. Ráfky
mohou být z lehké slitiny. Sněhové řetězy nelze použít v kombinaci
s ráfkem 6J x 14 ET38 nebo pneu 195/50 R15. Pro zimní provoz je možno
použít zimní pneu s nižší rychlostní kategorií za podmínky
nepřekročení max. povolené rychlosti dané touto pneu.
Při použití podvozku pro špatné cesty je změna celkové výšky vozidla
až o +15 mm.
Podle rozsahu mimořádných výbav se zvyšuje pohotovostní a snižuje
užitečná hmotnost až o 90 kg.
Při tažení přívěsu je užitečná hmotnost nákladu vozidla 415-375 kg.
Statické zatížení od přívěsu na kouli max. 500 N.
Vozidlo je homologováno a v provedení podle směrnice EU č.
e11*98/14*0123.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků.
PROVEDEN ÚŘEDNÍ VÝMAZ VÝROBNÍHO ČÍSLA MOTORU. V OLOMOUCI DNE 13.11.2007.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBNF46Y423411430
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.