ŠKODA FABIA
- 2000
- ŠEDÁ-METAL
- NM I NM BIO 48
- 1896 cm³
- 47 kW ≈ 64 k
VINTMBNF46Y613111449
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBNF46Y613111449
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA SCASYX01FM5 / SCASYX01FM5
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 13. 9. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 9. 2000
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Palivo
- NM I NM BIO 48
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 47 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ivan Fadrhonc (IČO 12390321) od 11. 9. 2019
- Provozovatel: Ivan Fadrhonc (IČO 12390321) od 11. 9. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 25 let: 155–247 tis. km (medián 199 448 km, 7 468 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 9. 2000 | První registrace | Karel Šimůnek (IČO 12390313) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 9. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Ivan Fadrhonc (IČO 12390321) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 10. 2025 | Opakovaná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 329 876 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 10. 2027 |
| 26. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 329 373 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 13 vážných
| 26. 10. 2025 |
| 27. 9. 2023 | Opakovaná STK | Mělník (č. 3202) | 311 353 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 9. 2025 |
| 27. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 311 353 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 27. 9. 2025 |
| 29. 9. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 293 325 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 9. 2023 |
| 27. 9. 2021 | Měření emisí | Mělník (č. 420619) | 293 325 km | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2023 |
| 11. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3245) | 280 822 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 9. 2021 |
| 11. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 273 515 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 9. 2019 |
| 9. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 251 414 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 4. 2017 |
| 7. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3202) | 238 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 227 083 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 4. 2015 |
| 1. 11. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 204 062 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 11. 2012 |
| 31. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 167 282 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Karel Šimůnek (IČO 12390313)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2012 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2015 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍKEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2017 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2019 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-17-09-0681
-
Nový vlastník a provozovatel Ivan Fadrhonc (IČO 12390321)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2021 · stanice: NA MALÉM SPOŘILOVĚ 4151, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3245-19-09-0227
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-09-2053
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-09-1727Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-09-1744
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2025 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-09-1508
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2027 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-25-10-1199
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA FABIA 2000 v ČR obvykle 2,9, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 33,2 %
Srovnáváme s 29 662 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- AIRBAG
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA SCASYX01FM5 / SCASYX01FM5
- Typ kód
- SCASYX01FM5
- VIN
- TMBNF46Y613111449
- PČV
- 9934964
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, MLADÁ BOLESLAV
- Rok výroby
- 2000
- Datum 1. registrace
- 13. 9. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 9. 2000
- Druh (typ)
- HATCHBACK 5DV.
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- ASY
- Číslo motoru
- 015453
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 47 / 4000
- Palivo
- NM I NM BIO 48
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 154
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- Spotřeba předpis
- EU 99/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.2 / 4 / 4.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 0
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1646/ 1451
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1200
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1640/ 1640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2440/ 2440
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T/ 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- TMBNF46Y613111449
- Barva
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Airbag
- 1/6
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-038-00
- ES/EU
- e11*98/14*0123
- Číslo TP
- AP071870
- Číslo ORV
- UAY602905
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2X AIRBAG,
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBNF46Y613111449
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.