ŠKODA FABIA

  • 2000
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • BIO NM
  • 1896 cm³
  • 47 kW ≈ 64 k

VINTMBPF16Y413129181

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 19:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBPF16Y413129181

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2000. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA SCASYX01FM5 / SCASYX01FM5
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
18. 6. 2001
Datum 1. registrace v ČR
18. 6. 2001
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
BIO NM
Zdvihový objem
1896 cm³
Výkon
47 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
285 314 km
při prohlídce 18. 6. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 25 let: 155–247 tis. km (medián 199 448 km, 7 468 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

6
Vlastníků v registru
FPV technika s.r.o.
od 25. 7. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 6. 2001 První registrace Josef Šupa (IČO 12214795) Registr silničních vozidel
9. 6. 2003 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
9. 5. 2006 Nový provozovatel RADIM MACECEK KVETNÁ 283 763 14 ZLÍN Registr silničních vozidel
24. 5. 2006 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
26. 9. 2012 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
1. 10. 2012 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
27. 8. 2014 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
18. 5. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
18. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 7. 2024 Nový vlastník a provozovatel FPV technika s.r.o. (IČO 28604202) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20112013201520172019202120232025 1. 3. 2010: 196 381 km30. 3. 2012: 216 000 km17. 9. 2012: 220 000 km8. 4. 2014: 232 628 km24. 4. 2014: 232 927 km18. 5. 2015: 243 796 km27. 4. 2016: 253 642 km18. 1. 2017: 257 990 km2. 5. 2019: 26 517 km2. 5. 2019: 265 179 km1. 7. 2021: 278 578 km19. 6. 2023: 283 372 km19. 6. 2023: 283 375 km24. 7. 2024: 284 339 km17. 6. 2025: 285 313 km18. 6. 2025: 285 314 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 6. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 285 314 km způsobilé bez závad 18. 6. 2027
17. 6. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 285 313 km způsobilé bez závad 17. 6. 2027
24. 7. 2024 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3814) 284 339 km způsobilé bez závad
19. 6. 2023 Pravidelná STK Kopřivnice (č. 3848) 283 375 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 6. 2025
19. 6. 2023 Měření emisí Kopřivnice (č. 480430) 283 372 km způsobilé bez závad 19. 6. 2025
1. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3814) 278 578 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 7. 2023
2. 5. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 265 179 km způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 5. 2021
2. 5. 2019 Měření emisí Ostrava (č. 480714) 26 517 km nižší než dříve způsobilé bez závad 2. 5. 2021
18. 1. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3814) 257 990 km způsobilé bez závad
27. 4. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3848) 253 642 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
27. 4. 2018
18. 5. 2015 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3848) 243 796 km způsobilé bez závad
24. 4. 2014 Opakovaná STK Moravskoslezský kraj (č. 3834) 232 927 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 4. 2016
8. 4. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3834) 232 628 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 2 vážné
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
8. 5. 2014
17. 9. 2012 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3834) 220 000 km způsobilé bez závad 17. 9. 2012
30. 3. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3848) 216 000 km způsobilé
1 lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 3. 2014
1. 3. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3848) 196 381 km způsobilé bez závad 1. 3. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Josef Šupa (IČO 12214795)
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
  3. Nový provozovatel RADIM MACECEK KVETNÁ 283 763 14 ZLÍN
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2012 · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE · protokol CZ-3848-10-03-0034
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2012 · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2014 · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE · protokol CZ-3848-12-03-0886
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2014 · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-12-09-1067
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  8. Nový provozovatel fyzická osoba
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 5. 2014 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-14-04-0625
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 5. 2014 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2016 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-14-04-2065
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2016 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  12. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  13. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE · protokol CZ-3848-15-05-0610
    Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2018 · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE · protokol CZ-3848-16-04-1005
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2018 · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE
  15. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-17-01-0871
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2021 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-19-05-0063
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-07-0017
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2025 · stanice: NÁDRAŽNÍ 1599/4, 74221, KOPŘIVNICE · protokol CZ-3848-23-06-0678
  19. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-07-1613
  20. Nový vlastník a provozovatel FPV technika s.r.o. (IČO 28604202)
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-06-1197
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (ŠKODA FABIA 2000 v ČR obvykle 2,9, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 33,2 %

Srovnáváme s 29 662 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • AIRBAG
  • KATALYZÁTOR
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA SCASYX01FM5 / SCASYX01FM5
Typ kód
SCASYX01FM5
VIN
TMBPF16Y413129181
PČV
5702777
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
2000
Datum 1. registrace
18. 6. 2001
Datum 1. registrace v ČR
18. 6. 2001
Druh (typ)
HATCHBACK 5DV.SAMONOSNÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
ASY
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
47 / 4000
Palivo
BIO NM
Zdvihový objem [cm³]
1896
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
154

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 99/102 A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Spotřeba předpis
EU 99/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.2 / 4 / 4.8
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 / 90
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 0
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3960/ 1646/ 1451
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1200
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1640/ 1640
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
800/ 800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2440/ 2440
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R 14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Airbag
1
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-038-00
ES/EU
e11*98/14*0123
Číslo ORV
UBJ383731
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS/ES 99/102A
Další záznamy
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 185/60 R 14 82 T NA RÁFCÍCH 6J X 14
ET 43 NEBO 6J X 14 ET 38, 195/50 R 15 82 T NA RÁFCÍCH 6J X 15 ET 43.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY. SNĚHOVÉ ŘETĚZY NELZE POUŽÍT V KOMBI-
NACI S RÁFKEM 6J X 14 ET 38 NEBO PNEU 195/50 R 15.
PŘI POUŽITÍ PODVOZKU PRO ŠPATNÉ CESTY JE ZMĚNA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA
AŽ O +15 MM.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ A SNIŽUJE
UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 90 KG.
PŘI TAŽENÍ PŘÍVĚSU JE UŽITEČNÁ HMOTNOST NÁKLADU VOZIDLA 415-375 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500N.
VOZIDLO JE HOMOLOGOVÁNO A V PROVEDENÍ PODLE SMĚRNICE EU Č.
E11*98/14*0123. VOZIDLO NEMUSÍ SPLŇOVAT (§/ODST.):
33/8 - NA SDRUŽENÉM SDĚLOVAČI PORUCHY BRZDOVÉHO SYSTÉMU A PARKOVACÍ
BRZDY CHYBÍ SYMBOL PRO PARKOVACÍ BRZDU,
34/4 - VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA NEMUSÍ BÝT SEŘIZOVATELNÁ ZEVNITŘ
KAROSERIE BEZ OTVÍRÁNÍ BOČNÍCH STĚN DVEŘÍ,
36/1 - LAPAČE NEČISTOT NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNY,
43/7 - ZADNÍ HLAVOVÉ OPĚRKY NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNY,
47/4 - UZAMYKATELNÉ VÍČKO PALIVOVÉ NÁDRŽE NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNO,
55/2 - ZÁSUVKA PRO PŘENOSNOU SVÍTILNU NEMUSÍ BÝT MONTOVÁNA.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH
ZMĚN A DOPLŇKŮ.
VÝBAVA: 1 X AIRBAG,

Další ověření (externí odkazy)