ŠKODA FABIA
- 2001
- MODRÁ-TMAVÁ
- BIO NM
- 1896 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINTMBPS26Y223376069
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 17:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBPS26Y223376069
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2001. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y SCATDX01FM5 TMB / 6Y
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 7. 2006
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- BIO NM
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) od 20. 3. 2024
- Provozovatel: AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) od 20. 3. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 155–250 tis. km (medián 200 091 km, 18 451 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 12. 2001 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 24. 7. 2006 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 24. 7. 2006 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2011 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 2. 2011 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 6. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 1. 2013 | Nový provozovatel | AAA AUTO a.s. (IČO 26699648) | Registr silničních vozidel |
| 14. 1. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 5. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 2. 2024 | Evidenční kontrola | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Trutnov (č. 3640) | 326 573 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 11. 2021 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3640) | 323 109 km | způsobilé | 8 lehkých
| 26. 11. 2023 |
| 26. 11. 2021 | Měření emisí | Trutnov (č. 461028) | 323 108 km | způsobilé | bez závad | 26. 11. 2023 |
| 26. 11. 2019 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3640) | 307 383 km | způsobilé | 9 lehkých
| 26. 11. 2021 |
| 26. 11. 2019 | Měření emisí | Trutnov (č. 461028) | 307 382 km | způsobilé | bez závad | 26. 11. 2021 |
| 9. 11. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 256 875 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 11. 2019 |
| 15. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 206 491 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 12. 2014 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 206 125 km | způsobilé | 12 lehkých
| 3. 12. 2016 |
| 3. 12. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 206 125 km | dočasně způsobilé | 13 lehkých, 2 vážné
| 2. 1. 2015 |
| 11. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3640) | 163 750 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 20. 12. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | 193 356 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 12. 2014 |
| 26. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3428) | 190 634 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 26. 6. 2012 |
| 14. 2. 2011 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3402) | 147 462 km | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2011 |
| 13. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3402) | 142 630 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2011 |
| 7. 12. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | 141 000 km | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2012 |
| 10. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3402) | 139 154 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2010 |
| 13. 10. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | 125 418 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 10. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2011 · stanice: Třída 5. května 1579, 34901, Stříbro · protokol CZ-3433-09-10-0101
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-10-11-0557
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2012 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-10-12-0219
-
Nový provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-11-01-0355
-
Nový provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-11-02-0487
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-12-06-0848Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2014 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-12-12-0646
-
Nový provozovatel AAA AUTO a.s. (IČO 26699648)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-13-01-0251
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2015 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-14-12-0099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2016 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-14-12-0128
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-14-12-0421
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-17-11-0367
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2021 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-19-11-1037
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2023 · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-21-11-1262
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HORSKÁ 932, 54101, TRUTNOV - STŘEDNÍ PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3640-22-05-0202
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-24-02-1099
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOKOMPLET, spol. s r.o. (IČO 60931825)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ŠKODA FABIA 2001 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 44,5 %
Srovnáváme s 48 121 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- AIRBAG
- ASR
- KLIMATIZACE
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y SCATDX01FM5 TMB / 6Y
- Varianta
- SCATDX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBPS26Y223376069
- PČV
- 7792805
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2001
- Datum 1. registrace
- 21. 12. 2001
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 7. 2006
- Druh (typ)
- 5 DVÉŘOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- ATD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 4000
- Palivo
- BIO NM
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 185
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 83-05A / 1999/102A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.5
- Spotřeba předpis
- EU 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.4 / 4 / 4.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1656/ 1451
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1220
- Hmotnosti provozní Do
- 1310
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1660/ 1660
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1000/ 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2660/ 2660
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R 14 82 H/ 6J X 14 ET 43
185/60 R 14 82 H/ 6J X 14 ET 43
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 4166-068-01
- ES/EU
- e11*98/14*0123
- Číslo ORV
- UBI350306
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- PŘIHLÁŠENO TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ, dvojí ovládání zrušeno v TP Plní EURO 3 - bez popl.dle §37e
- Další záznamy
- ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 185/60 R14 82H NA RÁFCÍCH 6J X 14
ET38, 195/50 R15 82H NA RÁFCÍCH 6J C 15 ET43. RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
SNĚHOVÉ ŘETĚZY NELZE POUŽÍT V KOMBINACI S RÁFKEM 6J X 14 ET38 NEBO PNEU 195/50 R15.
PRO ZIMNÍ PROVOZ JE MOŽNO POUŽÍT ZIMNÍ PNEU S NIŽŠÍ RYCHLOSTNÍ KATEGORIÍ ZA
PODMÍNKY NEPŘEKROČENÍ MAX. POVOLENÉ RYCHLOSTI DANÉ TOUTO PNEU.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBPS26Y223376069
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.