ŠKODA FABIA 1.2
- 2004
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- benzin (BA 95 B)
- 1198 cm³
VINTMBPW16Y444073371
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 16:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBPW16Y444073371
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA 1.2
- Typ
- ŠKODA FABIA 1.2 TMBPW16Y7
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2004
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- benzin (BA 95 B)
- Zdvihový objem
- 1198 cm³
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Polička (IČO 00277177) od 7. 4. 2004
- Provozovatel: Město Polička (IČO 00277177) od 7. 4. 2004
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2004 při prohlídce v roce 2026: 91–168 tis. km (medián 138 825 km, 30 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 2004 | První registrace | Město Polička (IČO 00277177) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3612) | 274 305 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2028 |
| 3. 5. 2024 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 261 041 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 5. 2026 |
| 3. 5. 2024 | Měření emisí | Svitavy (č. 460908) | 261 040 km | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2026 |
| 4. 5. 2022 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 249 330 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 5. 2024 |
| 4. 5. 2022 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | 24 330 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 5. 2024 |
| 4. 5. 2022 | Měření emisí | Svitavy (č. 460908) | 249 329 km | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2024 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3612) | 238 804 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 4. 2022 |
| 5. 4. 2018 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 229 958 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 3. 2020 |
| 20. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubický kraj (č. 3612) | 229 756 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 19. 4. 2018 |
| 24. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 216 937 km | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 3. 2018 |
| 27. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 183 302 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 3. 2016 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 146 422 km | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2014 |
| 1. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 111 000 km | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Město Polička (IČO 00277177)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2014 · stanice: PALACKÉHO 154, 679 72, KUNŠTÁT
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2016 · stanice: PALACKÉHO 154, 679 72, KUNŠTÁT
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2018 · stanice: PALACKÉHO 154, 679 72, KUNŠTÁT
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2018 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 568 02, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-18-03-0741
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2020 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 568 02, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-18-04-0190
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2022 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 568 02, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-20-04-1359
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2024 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 568 02, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-22-05-0229
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2026 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 568 02, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-24-05-0093
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2028 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 568 02, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-26-04-1238
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ŠKODA FABIA 1.2 2004 v ČR v průměru 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 57,4 %
Srovnáváme s 108 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA 1.2
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA 1.2
- Typ
- ŠKODA FABIA 1.2 TMBPW16Y7
- VIN
- TMBPW16Y444073371
- PČV
- 4292374
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2004
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- AWY
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- benzin (BA 95 B)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1198
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1130
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1570/ 1570
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- TMBPW16Y444073371
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- BF664565
- Číslo ORV
- BAB947057
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBPW16Y444073371
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.