ŠKODA FABIA
- 2004
- ČERVENÁ
- BA + LPG
- 1198 cm³
- 40 kW ≈ 54 k
VINTMBPW16Y554223716
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 14:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBPW16Y554223716
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 8 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 125 dnů (7. 4. 2005 až 10. 8. 2005). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 2004
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem
- 1198 cm³
- Výkon
- 40 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 28. 8. 2023
- Provozovatel: Amir industries s.r.o. (IČO 10887857) od 14. 9. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 19 let: 132–229 tis. km (medián 177 252 km, 7 885 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 12. 2004 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 2004 | Nový provozovatel | Ladislav Honek (IČO 68306784) | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2005 | Nový vlastník | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2005 | Nový provozovatel | Ing. Milan Zezula (IČO 73284203) | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2005 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 8. 2005 | Nový provozovatel | JAROSLAV KRIVÝ BRNO,CHLÁDKOVA 12 | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 2005 | Nový provozovatel | Jaroslav Křivý (IČO 60358297) | Registr silničních vozidel |
| 25. 5. 2009 | Nový provozovatel | QUATRO CAR s.r.o. (IČO 28297962) | Registr silničních vozidel |
| 7. 10. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 2. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 4. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 8. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 14. 9. 2023 | Nový provozovatel | Amir industries s.r.o. (IČO 10887857) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 8. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3130) | 230 927 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 22. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3130) | 225 324 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 10. 10. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 195 256 km | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 10. 2024 |
| 10. 10. 2022 | Měření emisí | Praha (č. 410404) | 195 250 km | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2024 |
| 26. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3130) | 182 500 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3836) | 178 836 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3804) | 173 416 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 10. 2022 |
| 17. 10. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | 158 869 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 10. 2020 |
| 16. 10. 2018 | Měření emisí | Olomouc (č. 480534) | 158 689 km | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2020 |
| 7. 10. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | 144 030 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 10. 2018 |
| 4. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3846) | 133 187 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3739) | 130 550 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 9. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | 107 212 km | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2016 |
| 9. 10. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | 81 414 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2014 |
| 4. 4. 2011 | Na žádost zákazníka | Zlínský kraj (č. 3739) | 64 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 20. 9. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | 64 542 km | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2012 |
| 7. 10. 2009 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2009 |
| 2. 12. 2008 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3722) | 53 899 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 12. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel Ladislav Honek (IČO 68306784)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel Ing. Milan Zezula (IČO 73284203)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel JAROSLAV KRIVÝ BRNO,CHLÁDKOVA 12Konec: vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
-
Nový provozovatel Jaroslav Křivý (IČO 60358297)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2010 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-08-12-0075
-
Nový provozovatel QUATRO CAR s.r.o. (IČO 28297962)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-09-10-0252Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-10-09-0595
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-11-04-0069Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-12-10-0267
-
Vybavení zapsané v registru: POHON PLYNEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-14-09-0667
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-16-02-0352Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVELEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVELEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVEL
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2018 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-16-10-0714
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2020 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-18-10-1077
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2022 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-20-10-0491
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-22-06-0550
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Osiková 2, 13000, Praha 3 · protokol CZ-3130-22-07-0741
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-22-10-0582
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Osiková 2, 13000, Praha 3 · protokol CZ-3130-23-05-0698
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: Osiková 2, 13000, Praha 3 · protokol CZ-3130-23-08-0733
-
Nový provozovatel Amir industries s.r.o. (IČO 10887857)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 8 (ŠKODA FABIA 2004 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 60,8 %
Srovnáváme s 22 173 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- POHON PLYNEM
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
- Varianta
- SCBMDX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBPW16Y554223716
- PČV
- 6910184
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 2004
- Druh (typ)
- 5 DVEŘOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- BMD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 40 / 4750
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1198
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 151
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 187 / 117 / 144
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.8 / 4.9 / 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 72/ 3570
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3970/ 1646/ 1466
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1178
- Hmotnosti provozní Do
- 1220
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1570/ 1570
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2370/ 2370
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 4166-124-01
- ES/EU
- e11*98/14*0123
- Číslo TP
- UN356443
- Číslo ORV
- UBF855291
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- RM zániku
- PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
- Doplňkový text na TP
- 8.4.2013 přestavba BA+LPG, čj. 230079/00-112, č. 2489 P
- Další záznamy
- CO2: 187/117/144 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29: 4 073 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
*13: 1 451 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
*N1-N2: 6J X 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T
6J X 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6,5J X 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
04.04.2011 SCHVÁLENO TZ TŘÍDY A50-X, HOOK, TYP BTZ21-16A,B, VÝR.Č. 03932.
8.4.2013 ZAEVIDOVÁNA PŘESTAVBA BA+LPG, ČJ.23079/00-112, Č.2489.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBPW16Y554223716
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.