ŠKODA FABIA

  • 2004
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • BA 95 B
  • 1198 cm³
  • 40 kW ≈ 54 k

VINTMBPW46Y744089131

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBPW46Y744089131

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2004
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1198 cm³
Výkon
40 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 9. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
151 229 km
při prohlídce 18. 9. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 118–218 tis. km (medián 164 500 km, 8 923 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
ROLS Lešany, spol. s r.o.
od 18. 11. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 6. 2004 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
23. 6. 2004 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
16. 5. 2011 Nový provozovatel AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. (IČO 25744631) Registr silničních vozidel
18. 11. 2011 Nový vlastník a provozovatel ROLS Lešany, spol. s r.o. (IČO 49969552) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 201120142017202020232026 29. 6. 2010: 40 132 km15. 11. 2011: 46 100 km21. 9. 2012: 51 590 km16. 9. 2014: 64 800 km14. 9. 2016: 74 936 km17. 9. 2018: 89 083 km18. 9. 2018: 89 090 km14. 9. 2020: 104 826 km15. 9. 2020: 104 828 km13. 9. 2022: 122 750 km12. 9. 2024: 140 521 km16. 9. 2026: 151 207 km18. 9. 2026: 151 229 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 9. 2026 Pravidelná STK Prostějov (č. 3702) 151 229 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
18. 9. 2028
16. 9. 2026 Měření emisí Držovice (č. 470916) 151 207 km způsobilé bez závad 16. 9. 2028
12. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Konice (č. 3742) 140 521 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
12. 9. 2026
13. 9. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Konice (č. 3742) 122 750 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 9. 2024
15. 9. 2020 Pravidelná STK Konice (č. 3742) 104 828 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 9. 2022
14. 9. 2020 Měření emisí Konice (č. 470905) 104 826 km způsobilé bez závad 14. 9. 2022
18. 9. 2018 Pravidelná STK Konice (č. 3742) 89 090 km způsobilé bez závad 18. 9. 2020
17. 9. 2018 Měření emisí Konice (č. 470905) 89 083 km – bez závad 17. 9. 2020
14. 9. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3702) 74 936 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
14. 9. 2018
16. 9. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3742) 64 800 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
16. 9. 2016
21. 9. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3742) 51 590 km způsobilé bez závad 21. 9. 2014
15. 11. 2011 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3742) 46 100 km způsobilé bez závad 15. 11. 2011
29. 6. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3851) 40 132 km způsobilé bez závad 29. 6. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2012 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE
  3. Konec: vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
  4. Nový provozovatel AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. (IČO 25744631)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE
  6. Nový vlastník a provozovatel ROLS Lešany, spol. s r.o. (IČO 49969552)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2014 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2016 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2018 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 79601, PROSTĚJOV
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2020 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-18-09-0231
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2022 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-20-09-0263
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2024 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-22-09-0239
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2026 · stanice: VRCHLICKÉHO 349, 79852, KONICE · protokol CZ-3742-24-09-0257
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2028 · stanice: LETECKÁ 3753/2, 79601, PROSTĚJOV · protokol CZ-3702-26-09-0970
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA FABIA 2004 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 60,8 %

Srovnáváme s 22 173 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
ŠKODA FABIA 6Y / 6Y
Varianta
SCAWYX01
Verze
FM5
Typ kód
6Y
VIN
TMBPW46Y744089131
PČV
9154262
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2004
Datum 1. registrace
23. 6. 2004
Datum 1. registrace v ČR
23. 6. 2004
Druh (typ)
HATCHBACK
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
AWY
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
40 / 4750
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1198
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
151
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ES 1999/100
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.9 / 4.8 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3570
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4063/ 1646/ 1466
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1130
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1570/ 1570
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
800/ 800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2370/ 2370
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T/ 5J X 14 H2 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TMBPW46Y744089131
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-077-03
Číslo TP
BF670546
Číslo ORV
UAJ254202
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ES 1999/100,

Další ověření (externí odkazy)