ŠKODA FABIA
- 2004
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1422 cm³
- 55 kW ≈ 75 k
VINTMBPZ46Y344069062
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBPZ46Y344069062
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 31 dnů (11. 11. 2013 až 12. 12. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- / 6Y
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2004
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1422 cm³
- Výkon
- 55 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FORCORP GROUP spol. s r.o. (IČO 27841031) od 12. 12. 2013
- Provozovatel: FORCORP GROUP spol. s r.o. (IČO 27841031) od 12. 12. 2013
Obvyklé u modelu ve stáří 22 let: 118–218 tis. km (medián 164 500 km, 8 923 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 2004 | První registrace | GRANITOL akciová společnost (IČO 00012114) | Registr silničních vozidel |
| 1. 1. 2005 | Nový vlastník | GRANITOL akciová společnost (IČO 00012114) | Registr silničních vozidel |
| 11. 11. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Auto Hégr, a. s. (IČO 25869833) | Registr silničních vozidel |
| 12. 12. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | FORCORP GROUP spol. s r.o. (IČO 27841031) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3843) | 385 593 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 2. 2028 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lovosice (č. 3538) | 376 474 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 3. 2026 |
| 6. 3. 2024 | Měření emisí | Liběšice (č. 450620) | 376 451 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2026 |
| 11. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3843) | 366 593 km | způsobilé | 11 lehkých
| 11. 3. 2024 |
| 19. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3843) | 353 070 km | způsobilé | 10 lehkých
| 19. 3. 2022 |
| 19. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3843) | 341 467 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 3. 2020 |
| 23. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | 298 435 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 3. 2018 |
| 18. 3. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | 241 423 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 3. 2016 |
| 12. 12. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3843) | 232 226 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | 220 200 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 3. 2014 |
| 25. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | 157 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 3. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel GRANITOL akciová společnost (IČO 00012114)
-
Nový vlastník GRANITOL akciová společnost (IČO 00012114)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2014 · stanice: LITOVELSKÁ 2585/14, 78501, ŠTERNBERK
-
Nový vlastník a provozovatel Auto Hégr, a. s. (IČO 25869833)
-
Nový vlastník a provozovatel FORCORP GROUP spol. s r.o. (IČO 27841031)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2016 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2018 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2020 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3843-18-03-0732
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2022 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3843-20-03-0981
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2024 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3843-22-03-0593
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2026 · stanice: TEREZÍNSKÁ 1306, 41002, LOVOSICE · protokol CZ-3538-24-03-0172
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2028 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3843-26-02-0898
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA FABIA 2004 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 60,8 %
Srovnáváme s 22 173 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- / 6Y
- Varianta
- SCAMFX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 6Y
- VIN
- TMBPZ46Y344069062
- PČV
- 8482069
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 7. 4. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 4. 2004
- Druh (typ)
- 5 DVEŘOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- AMF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 55 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1422
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 168
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2002/80A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.9
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 154 / 111 / 124
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.7 / 4.1 / 4.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4063/ 1646/ 1466
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1205
- Hmotnosti provozní Do
- 1295
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1645/ 1645
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 900/ 900
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1000/ 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 450/ 450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2645/ 2645
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 4166-120-01
- ES/EU
- e11*98/14*
- Číslo TP
- BF664317
- Číslo ORV
- UAZ587100
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- em 4/08, S2, Z BRUNTÁLU,
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
#N.1-N.2: 6J x 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T
6J x 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, nelze se sněhovými řetězy
6.5J x 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, nelze se sněhovými řetězy
6J x 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBPZ46Y344069062
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.