KAROSA

  • 2006
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 7790 cm³
  • 180 kW ≈ 245 k

VINTMKB217165M010522

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKB217165M010522

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: TEPLICE.
  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 29. 11. 2016 skončila výsledkem „nezpůsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KAROSA
Typ
KAROSA . B 952.1716 / B 952.1716
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
1. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
7790 cm³
Výkon
180 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
591 559 km
při prohlídce 29. 11. 2016
2
Vlastníci v registru
ARRIVA CITY s.r.o.
od 14. 6. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 12. 2005 Nový provozovatel KAROSA, S.R.O. Registr silničních vozidel
1. 1. 2006 První registrace Registr silničních vozidel
9. 12. 2011 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
9. 12. 2011 Nový vlastník a provozovatel ARRIVA TEPLICE s.r.o. (IČO 49900820) Registr silničních vozidel
14. 6. 2017 Nový vlastník a provozovatel ARRIVA CITY s.r.o. (IČO 26730448) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000 20122013201420152016 9. 12. 2011: 201 431 km7. 12. 2012: 313 792 km6. 12. 2013: 420 130 km6. 12. 2014: 524 594 km30. 11. 2015: 567 267 km29. 11. 2016: 591 559 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 11. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 591 559 km nezpůsobilé
6 lehkých, 11 vážných, 1 nebezpečná
  • 1.1.4.1.1 Některý manometr je vadný, avšak výstražná signalizace poklesu tlaku je plně funkční. vážná
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.16.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového válce. vážná
  • 1.1.18.1.1 Mechanismus ovládání pák brzdových klíčů poškozený nebo nadměrně opotřebený. vážná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 5.3.1.4.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky /tyčky s kulovými čepy) zařízení stabilizátoru jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.13.2.2 Označení nebo nápisy na vozidle jsou poškozené tak, že nejsou čitelné nebo neplní svoji funkci nebo označení nebo nápisy neodpovídají požadavkům. vážná
  • 9.1.1.2.4 Některý prvek ze systému dveřních zámků, dveřních závěsů nebo otočného mechanismu zavírání dveří autobusu je uvolněný, nadměrně opotřebovaný, poškozený nebo chybí a tato závada ovlivňuje bezpečnost nebo provozní vlastnosti dveří. vážná
  • 9.3.2.1 Nevyhovujícím stavem systému větrání nebo vytápění autobusu (např. netěsnost nebo nadměrná koroze vzduchového potrubí / výměníku) hrozí nebezpečí pronikání emisí jedovatých či výfukových plynů do prostoru pro řidiče nebo pro cestující. vážná
  • 9.5.1.2 Některé svítilny vnitřního osvětlení stanovených prostorů autobusu nesvítí nebo jsou poškozeny/a natolik (ostré hrany), že tato závada ohrožuje bezpečnost přepravy cestujících. vážná
  • 3.1.1.1 Překážka v poli přímého výhledu řidiče směrem dopředu v úhlu 180°C, která narušuje jeho výhled dopředu či do stran nebo sledování zařízení pro nepřímí výhled. vážná
29. 11. 2016
30. 11. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 567 267 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.2.1 Dálkové ovládání odkalovacího zařízení, je-li vyžadováno, chybí nebo není funkční (autobusy). lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 11. 2016
6. 12. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 524 594 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
6. 12. 2015
6. 12. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 420 130 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.2.1 Dálkové ovládání odkalovacího zařízení, je-li vyžadováno, chybí nebo není funkční (autobusy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 7.7.3.1 U zvukového výstražného zařízení zjevně snížená hladina zvuku. lehká
  • 9.1.1.2.3 Některý prvek nebo zařízení ze systému dveřních zámků nebo dveřních závěsů nebo otočného mechanismu zavírání dveří autobusu je uvolněný, poškozený nebo opotřebovaný, ale tato závada neovlivňuje bezpečnost a provozní vlastnosti dveří. lehká
6. 12. 2014
7. 12. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3511) 313 792 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 12. 2013
9. 12. 2011 Před schvál. tech. způsob. vozidla Ústecký kraj (č. 3523) 201 431 km způsobilé bez závad 9. 12. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Nový provozovatel KAROSA, S.R.O.
  2. První registrace ve světě
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel ARRIVA TEPLICE s.r.o. (IČO 49900820)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2012 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2013 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2014 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2015 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2016 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV · protokol CZ-3511-16-11-1294
  9. Vyřazení z provozu TEPLICE
  10. Nový vlastník a provozovatel ARRIVA CITY s.r.o. (IČO 26730448)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
KAROSA
Typ
KAROSA . B 952.1716 / B 952.1716
Typ kód
B 952.1716
VIN
TMKB217165M010522
PČV
7208090
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
1. 1. 2006
Datum 1. registrace v ČR
9. 12. 2011
Druh (typ)
MĚSTSKÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
IVECO FRANCE, S.A., BOURBON LANCY, FRANCIE
Typ motoru
CURSOR F2BE1682D
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
180 / 2050
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
7790
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.8
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 1540
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11320/ 2500/ 3165
Rozvor [mm]
5600
Provozní hmotnost
10200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17800/ 17800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
275/70 R 22.5 148/145 J/ 22.5 X 8.25
275/70 R 22.5 148/145 J [2]/ 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TMKB217165M010522
Barva
BÍLÁ
Barva doplňková
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
100 / 32 / 68
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
4553-008-01
Číslo TP
UD440157
Číslo ORV
UAS401522
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
DOVOZ SLOVENSKÁ REP
Další záznamy
Dovoz Slovenská republika
Datum první registrace v TP SK 1.1.2006
Provozní spotřebu paliva stanoví uživatel.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Stav tachometru ke dni vystavení tech. protokolu 201 431 km /9.12.2011/
*R: + červená-základní

Další ověření (externí odkazy)