KAROSA RÉCRÉO
- 1998
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 9834 cm³
- 188 kW ≈ 256 k
VINTMKC51034WM001175
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 23:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC51034WM001175
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 9 dnů (21. 5. 2014 až 30. 5. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- RÉCRÉO
- Typ
- KAROSA RÉCREO C 935 1034 / C 935
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 27. 8. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 12. 2009
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9834 cm³
- Výkon
- 188 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. (IČO 61056006) od 30. 5. 2014
- Provozovatel: AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. (IČO 61056006) od 30. 5. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 8. 1998 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 12. 2009 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 1. 12. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Fyttos-K, s.r.o. (IČO 27967646) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. (IČO 61056006) | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. (IČO 61056006) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 11. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 504 704 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 11. 2026 |
| 11. 11. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 504 707 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2026 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 503 167 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 6. 2025 |
| 3. 6. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 503 166 km | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2025 |
| 8. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 501 294 km | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 6. 2024 |
| 7. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 500 347 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 6. 2023 |
| 15. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 498 772 km | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 6. 2022 |
| 3. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3106) | 497 280 km | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 6. 2021 |
| 6. 6. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | 496 338 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 6. 2020 |
| 24. 5. 2018 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 494 933 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 5. 2019 |
| 24. 5. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410533) | 494 932 km | – | bez závad | 24. 5. 2019 |
| 25. 5. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 492 548 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2018 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 489 631 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 5. 2017 |
| 27. 5. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 484 458 km | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 5. 2016 |
| 30. 5. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 477 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 30. 5. 2015 |
| 16. 5. 2014 | Na žádost zákazníka | Plzeňský kraj (č. 3419) | 477 596 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2014 |
| 16. 5. 2014 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3419) | 477 596 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 12. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 470 542 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 12. 2014 |
| 5. 12. 2012 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 448 611 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 12. 2013 |
| 5. 12. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 448 593 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 4. 1. 2013 |
| 12. 12. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 424 395 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 12. 2012 |
| 2. 12. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 401 367 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 12. 2011 |
| 19. 11. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Plzeňský kraj (č. 3419) | 379 661 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 11. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-09-11-0719
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Fyttos-K, s.r.o. (IČO 27967646)Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: ASRVybavení zapsané v registru: NEZÁVISLÉ TOPENÍVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2011 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-10-12-0059
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2012 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2012 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-11-12-0392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEPravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-12-12-0168Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-12-12-0186Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2013 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-13-12-0506Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-14-05-0803Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICEProhlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-14-05-0793
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. (IČO 61056006)
-
Nový vlastník a provozovatel AUTOCENTRUM PIMES s.r.o. (IČO 61056006)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-14-05-2762Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-15-05-2768Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2016 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-16-05-2469Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2017 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2018 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-17-05-2298
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2019 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-05-1973
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2020 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-19-06-0425
-
Vybavení zapsané v registru: DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2021 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-20-06-0304
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2022 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-21-06-1069
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2023 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-22-06-0540
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-23-06-0618
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2025 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-24-06-0072
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2026 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-25-11-0603
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Francouzská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- ASR
- DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
- NEZÁVISLÉ TOPENÍ
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- RÉCRÉO
- Typ
- KAROSA RÉCREO C 935 1034 / C 935
- Varianta
- 1034
- Typ kód
- C 935
- VIN
- TMKC51034WM001175
- PČV
- 12190338
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČR
- Rok výroby
- 1998
- Datum 1. registrace
- 27. 8. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 12. 2009
- Druh (typ)
- JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT R.V.I., FRANCIE
- Typ motoru
- MIHR 06.20.45 A41
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 188 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9834
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 49-02B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.41
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11347/ 2500/ 3165
- Rozvor [mm]
- 5600
- Provozní hmotnost
- 10800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17300/ 17300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
11350/ 11350
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22,5 152/148 M/ 22,5 X 8,25
295/80 R 22,5 152/148 M [2]/ 22,5 X 8,25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČR
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 74 / 50 / 24
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UI777819
- Číslo ORV
- UAM648827
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- IDV FRANCIE, PROVEDENA PŘESTAVBA SPOČÍVAJÍCÍ V MONTÁŽI DRUHÉHO OVLÁDÁNÍ PRO VOZIDLA AUTOŠKOLY.SCHVÁLENO MD ČR OSV.725 - SCHVÁLENO JAKO VÝCVIKOVÉ VOZIDLO.
- Další záznamy
- 1. registrace vozidla ve Francii 27.08.1998.
Typová schválení vozidla ve Francii RT 8382
TP Francie č. 04BD 03207 založen do spisu vozidla.
RZ ve Francii 8002 SR 47
Variabilní provedení vozidla:
Vozidlo je vybaveno ASR, nezávislé topení.
28.05.20014 Provedena přestavba vozidla spočívající v montáži druhého ovládání pro vozidla autoškoly
schválená MDS ČR pod číslem 725.
SCHVÁLENO JAKO VÝCVIKOVÉ VOZIDLO.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Technická způsobilost schválena 30.11.2009, Domažlice, OD-1110/09-45723/2009/ERL.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMKC51034WM001175
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.