KAROSA

  • 1999
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9834 cm³
  • 188 kW ≈ 256 k

VINTMKC51034XM202121

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC51034XM202121

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KAROSA
Typ
/ C510345B
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
23. 8. 1999
Datum 1. registrace v ČR
31. 5. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9834 cm³
Výkon
188 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
435 943 km
při prohlídce 22. 9. 2016
1
Vlastník v registru
Jaroslav Štěpánek
od 31. 5. 2011

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 8. 1999 Nový provozovatel IRIS.BUS FRANCE COMPTABILITE FOURNISSEIRS Registr silničních vozidel
23. 8. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
31. 5. 2011 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
31. 5. 2011 Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Štěpánek (IČO 42530997) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000300 000400 000500 000 20122013201420152016 30. 5. 2011: 265 481 km31. 5. 2012: 276 578 km31. 5. 2013: 299 131 km30. 5. 2014: 358 654 km2. 9. 2015: 414 192 km22. 9. 2016: 435 943 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2016 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 435 943 km způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 9.1.1.2.1 Dveře autobusu jsou zdeformované, popraskané nebo zkorodované, ale tento stav nemá vliv na bezpečnost přepravovaných osob. lehká
22. 9. 2017
2. 9. 2015 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 414 192 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 9. 2016
30. 5. 2014 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 358 654 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
30. 5. 2015
31. 5. 2013 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 299 131 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
31. 5. 2014
31. 5. 2012 Pravidelná STK Hlavní město Praha (č. 3103) 276 578 km způsobilé
4 lehké
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 9.1.2.2.1 Označení únikového východu nebo návod na otevření únikového východu v autobusu je částečně poškozený, ale je srozumitelný. lehká
31. 5. 2013
30. 5. 2011 Před schvál. tech. způsob. vozidla Hlavní město Praha (č. 3106) 265 481 km způsobilé
3 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Nový provozovatel IRIS.BUS FRANCE COMPTABILITE FOURNISSEIRS
  2. První registrace ve světě
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Štěpánek (IČO 42530997)
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 31. 5. 2012 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2013 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2014 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2015 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  7. Vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  8. Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2016 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2017 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Francouzská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
KAROSA
Typ
/ C510345B
Typ kód
C510345B
VIN
TMKC51034XM202121
PČV
10538598
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
23. 8. 1999
Datum 1. registrace v ČR
31. 5. 2011
Druh (typ)
MEZIMĚSTSKÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT R.V.I., S.A., SURESNES, FRANCIE
Typ motoru
MIHR 062045 A41
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
188 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9834
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49-02B /
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
2.41
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11320/ 2500/ 3365
Rozvor [mm]
5600
Provozní hmotnost
11200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6500/ 6500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
19600/ 19600
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
64 / 53 / 11
ABS
ano
ASR
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
UE237683
Číslo ORV
UAJ008488
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
NOVÝ BYDŽOV
Doplňkový text na TP
dovoz francie 23.08.2017 DOČASNÉ VYŘAZENÍ POD ČÍSLEM JEDNACÍM -MHMP-DB-99825/2017 DO 22.08.2018
Další záznamy
*) ČSN 30 0515
Porovozní spotřebu paliva stanoví provozovatel vozidla z provozu
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších změn a doplňků
1. REGISTRACE VOZIDLA DLE TP SRN - 14.05.2002

Další ověření (externí odkazy)