KAROSA
- 1999
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 9834 cm³
- 188 kW ≈ 256 k
VINTMKC51034XM302375
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC51034XM302375
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 9. 6. 2020 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika), datum dovozu 17. 6. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 110 dnů (17. 6. 2016 až 5. 10. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Typ
- KAROSA C 935.1034 TMKC51034 / C935
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 15. 11. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 6. 2016
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9834 cm³
- Výkon
- 188 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSAD autobusy Plzeň a.s. (IČO 48362611) od 5. 10. 2016
- Provozovatel: ČSAD autobusy Plzeň a.s. (IČO 48362611) od 5. 10. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 10. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | COMPTABILITE FOURNISSEIRS CF 74115, VENISSIEUX CEDEX | Registr silničních vozidel |
| 15. 11. 1999 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 6. 2016 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 6. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Magic Bus, s.r.o. (IČO 27745848) | Registr silničních vozidel |
| 5. 10. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | ČSAD autobusy Plzeň a.s. (IČO 48362611) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 564 121 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 10 vážných
| 9. 7. 2020 |
| 11. 6. 2019 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 520 361 km | způsobilé | 10 lehkých
| 11. 6. 2020 |
| 11. 6. 2019 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 520 343 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2020 |
| 18. 7. 2018 | Opakovaná STK | Klatovy (č. 3412) | 481 519 km | způsobilé | 8 lehkých
| 13. 6. 2019 |
| 13. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3412) | 478 165 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 5 vážných
| 13. 6. 2019 |
| 14. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 433 865 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 6. 2018 |
| 3. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 413 963 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 6. 2016 | Před registrací | Zlínský kraj (č. 3729) | 413 949 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 6. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Nový vlastník a provozovatel COMPTABILITE FOURNISSEIRS CF 74115, VENISSIEUX CEDEX
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Francouzská republikaNový vlastník a provozovatel Magic Bus, s.r.o. (IČO 27745848)Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2018 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽVyřazení z provozu KROMĚŘÍŽ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
-
Nový vlastník a provozovatel ČSAD autobusy Plzeň a.s. (IČO 48362611)Konec vyřazení z provozu KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-06-0147
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-06-0116
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-07-0161
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-06-0120
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-06-0096
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Typ
- KAROSA C 935.1034 TMKC51034 / C935
- Varianta
- 1034
- Verze
- 5A
- Typ kód
- C935
- VIN
- TMKC51034XM302375
- PČV
- 10545158
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 15. 11. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 6. 2016
- Druh (typ)
- MEZIMĚSTSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT R.V.I., S.A., SURESNES, FRANCIE
- Typ motoru
- MIHR 062045 A41
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 188 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9834
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-02B /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.41
- Spotřeba předpis
- 28*
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11320/ 2500/ 3165
- Rozvor [mm]
- 5600
- Provozní hmotnost
- 11000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6500/ 6500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 19600/ 19600
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M [2]/ 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 80 / 54 / 26
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- UH002474
- Číslo ORV
- UAQ991348
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- NÝŘANY
- Doplňkový text na TP
- Vývoz vozidla do Francie. zpětný dovoz z Francie.
- Další záznamy
- Provozní spotřebu paliva stanoví uživatel.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve zanění pozdější změny a doplňků s
výjimkami (§/odst.):
39/1 - není homologace dle EHK č. 66,
17.06.2016 První registrace ve Francii dle dokladu č. 2014ES31840 je dne 15.11.1999.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMKC51034XM302375
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.