KAROSA RÉCRÉO
- 1999
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 9834 cm³
- 188 kW ≈ 256 k
VINTMKC51034XM402093
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC51034XM402093
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: PŘELOUČ.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- RÉCRÉO
- Typ
- KAROSA C 935.1034 TMKC51034 / C935
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 1. 9. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 11. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9834 cm³
- Výkon
- 188 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Autoškola Pemlovi s.r.o. (IČO 04520009) od 23. 12. 2021
- Provozovatel: Autoškola Pemlovi s.r.o. (IČO 04520009) od 23. 12. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 7. 1999 | Nový provozovatel | IRIS.BUS FRANCE COMPTABILITE FOURNISSEIRS | Registr silničních vozidel |
| 1. 9. 1999 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 24. 11. 2010 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 24. 11. 2010 | Nový vlastník a provozovatel | KT BUS s.r.o. (IČO 27966623) | Registr silničních vozidel |
| 27. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Vojtěch Sadílek (IČO 88895424) | Registr silničních vozidel |
| 23. 12. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Autoškola Pemlovi s.r.o. (IČO 04520009) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3610) | 341 814 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 3. 2022 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3610) | 339 918 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 2. 2023 |
| 25. 2. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 339 881 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 27. 1. 2022 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 333 523 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2023 |
| 21. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3610) | 328 677 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 3. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 314 550 km | způsobilé | 12 lehkých
| 25. 3. 2022 |
| 22. 3. 2021 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 314 550 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2022 |
| 23. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 284 812 km | způsobilé | 12 lehkých
| 23. 8. 2020 |
| 24. 8. 2018 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3622) | 258 009 km | způsobilé | 11 lehkých
| 23. 8. 2019 |
| 23. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 258 008 km | dočasně způsobilé | 11 lehkých, 2 vážné
| 23. 8. 2020 |
| 1. 11. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 243 985 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 11. 2018 |
| 7. 11. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 184 608 km | způsobilé | 9 lehkých
| 7. 11. 2017 |
| 5. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 135 476 km | způsobilé | 8 lehkých
| 5. 11. 2016 |
| 7. 11. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 77 007 km | způsobilé | 8 lehkých
| 7. 11. 2015 |
| 12. 11. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 23 781 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 11. 2014 |
| 14. 11. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 969 642 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 11. 2013 |
| 14. 11. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 295 061 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 11. 2012 |
| 18. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3412) | 258 899 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2010 |
| 27. 10. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Zlínský kraj (č. 3729) | 258 542 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Nový provozovatel IRIS.BUS FRANCE COMPTABILITE FOURNISSEIRS
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel KT BUS s.r.o. (IČO 27966623)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2012 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2013 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2015 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-16-11-0102
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-11-0003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-08-1380
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-08-1414
-
Nový vlastník a provozovatel Vojtěch Sadílek (IČO 88895424)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-08-1243
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-03-1147
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-12-1011
-
Nový vlastník a provozovatel Autoškola Pemlovi s.r.o. (IČO 04520009)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-02-1201
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2023 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-03-0236
-
Vyřazení z provozu PŘELOUČ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-05-0541
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-06-0604
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Francouzská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (KAROSA RÉCRÉO 1999 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 87,5 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,8 %
Srovnáváme s 24 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- RÉCRÉO
- Typ
- KAROSA C 935.1034 TMKC51034 / C935
- Varianta
- 1034
- Verze
- 5C
- Typ kód
- C935
- VIN
- TMKC51034XM402093
- PČV
- 10517016
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 1. 9. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 11. 2010
- Druh (typ)
- CA JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT R.V.I., S.A., SURESNES, FRANCIE
- Typ motoru
- MIHR 062045 A41
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 188 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9834
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-02B /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.41
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 1575
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11345/ 2500/ 3165
- Rozvor [mm]
- 5600
- Provozní hmotnost
- 10725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6500/ 6500
11500/ 11500
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 148/145 L/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 148/145 L/ 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 56 / 56 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 2928-008-00
- Číslo TP
- UM558075
- Číslo ORV
- UBB892172
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMKC51034XM402093
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.