KAROSA C 935.1034

  • 1999
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9834 cm³
  • 188 kW ≈ 256 k

VINTMKC51034XM402424

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKC51034XM402424

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Francouzská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
KAROSA
Model
C 935.1034
Typ
KAROSA C 935.1034 TMKC51034 / C51034
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
3. 12. 1999
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9834 cm³
Výkon
188 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
91 495 km
při prohlídce 26. 4. 2019
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 20 let: 382–532 tis. km (medián 450 048 km, 32 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Beskydbus Glembek s.r.o.
od 3. 3. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
15. 11. 1999 Nový provozovatel IRIS.BUS FRANCE COMPTABILITE FOURNISSEIRS Registr silničních vozidel
3. 12. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
27. 7. 2011 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
27. 7. 2011 Nový vlastník a provozovatel Petr Glembek (IČO 13445405) Registr silničních vozidel
3. 3. 2017 Nový vlastník a provozovatel Beskydbus Glembek s.r.o. (IČO 05556937) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 2012201420162018 21. 7. 2011: 234 400 km26. 7. 2011: 234 500 km27. 7. 2012: 262 000 km24. 7. 2013: 285 750 km23. 7. 2014: 311 368 km19. 5. 2015: 329 257 km18. 5. 2016: 382 386 km28. 2. 2017: 550 205 km16. 5. 2017: 55 774 km30. 4. 2018: 82 058 km30. 4. 2018: 82 065 km26. 4. 2019: 91 495 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 91 495 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.5.1.2.3 U zadní mlhové svítilny vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 4. 2020
30. 4. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 82 065 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
30. 4. 2019
30. 4. 2018 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 82 058 km – bez závad 30. 4. 2019
16. 5. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 55 774 km nižší než dříve způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.3.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) brzdová svítilna. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
16. 5. 2018
28. 2. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3823) 550 205 km způsobilé bez závad
18. 5. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 382 386 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 5. 2017
19. 5. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 329 257 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 5. 2016
23. 7. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) 311 368 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
23. 7. 2015
24. 7. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 285 750 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
24. 7. 2014
27. 7. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 262 000 km způsobilé bez závad 27. 7. 2013
26. 7. 2011 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3814) 234 500 km způsobilé bez závad 26. 7. 2011
21. 7. 2011 Před schvál. tech. způsob. vozidla Moravskoslezský kraj (č. 3814) 234 400 km způsobilé
5 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 7. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Nový provozovatel IRIS.BUS FRANCE COMPTABILITE FOURNISSEIRS
  2. První registrace ve světě
  3. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
  4. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Petr Glembek (IČO 13445405)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 27. 7. 2012
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2013 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2014 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  7. Vybavení zapsané v registru: DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2015 · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-02-0458
  12. Nový vlastník a provozovatel Beskydbus Glembek s.r.o. (IČO 05556937)
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2018 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-17-05-0328
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-04-0511
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-04-0473
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Francouzská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (KAROSA C 935.1034 1999 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,9 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 7,7 %

Srovnáváme s 479 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KAROSA C 935.1034

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • DVOJÍ OVLÁDÁNÍ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
KAROSA
Obchodní označení
C 935.1034
Typ
KAROSA C 935.1034 TMKC51034 / C51034
Typ kód
C51034
VIN
TMKC51034XM402424
PČV
10535637
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
LINKOVÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
3. 12. 1999
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2011
Druh (typ)
LINKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT R.V.I., S.A., SURESNES, FRANCIE
Typ motoru
MIHR 062045 A41
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
188 / 2100
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9834
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
49-02B /
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
2.41
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/ 1575
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
11342/ 2500/ 3165
Rozvor [mm]
5600
Provozní hmotnost
10560
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6500/ 6500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1600/ 1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
19600/ 19600
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TMKC51034XM402424
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
82 / 56 / 26
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
UE395671
Číslo ORV
UAR490523
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ
Doplňkový text na TP
TZ, Schváleno jako výcvikové vozidlo,
Další záznamy
DNE 26.8.2013 SCHVÁLENO JAKO VÝCVIKOVÉ VOZIDLO.

Další ověření (externí odkazy)