KAROSA LC 936.1038
- 1999
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 9834 cm³
- 217 kW ≈ 295 k
VINTMKL61038XM001670
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 21:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMKL61038XM001670
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 13. 4. 2018 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- LC 936.1038
- Typ
- KAROSA LC 936.1038 TMKL61038 /
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1999
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9834 cm³
- Výkon
- 217 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pavel Bestrejka (IČO 18291074) od 29. 1. 2018
- Provozovatel: Pavel Bestrejka (IČO 18291074) od 29. 1. 2018
Obvyklé u modelu ve stáří 19 let (všechny roky výroby): 239–774 tis. km (medián 578 816 km, 89 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1999 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 4. 1999 | Nový provozovatel | Alena Šímová (IČO 13297333) | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 2003 | Nový provozovatel | Zdeněk Kulhánek (IČO 13757393) | Registr silničních vozidel |
| 10. 3. 2004 | Nový provozovatel | KOFIN S.R.O. GABCÍKOVA 6/1225 PRAHA 8 | Registr silničních vozidel |
| 19. 3. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | Antonín Schwantner (IČO 41877390) | Registr silničních vozidel |
| 29. 1. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Bestrejka (IČO 18291074) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3317) | 671 097 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 5 vážných
| 13. 4. 2019 |
| 24. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3317) | 669 114 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 557 739 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 10. 4. 2018 |
| 15. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 644 997 km | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 4. 2017 |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 633 251 km | způsobilé | 9 lehkých
| 15. 4. 2016 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 613 919 km | způsobilé | 9 lehkých
| 16. 4. 2015 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 597 803 km | způsobilé | 10 lehkých
| 17. 4. 2014 |
| 4. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 581 079 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 4. 2013 |
| 19. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 561 124 km | způsobilé | 10 lehkých
| 19. 4. 2012 |
| 26. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 539 313 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Alena Šímová (IČO 13297333)
-
Nový provozovatel Zdeněk Kulhánek (IČO 13757393)
-
Nový provozovatel KOFIN S.R.O. GABCÍKOVA 6/1225 PRAHA 8
-
Nový vlastník a provozovatel Antonín Schwantner (IČO 41877390)Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2011 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-10-04-0118
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2012 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-11-04-0096
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2013 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-12-04-0027Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2013 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2014 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-13-04-0081Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2014 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2015 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2015 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-14-04-0073
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2016 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2016 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-15-04-0076
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2017 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-16-04-0097Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2017 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2018 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-17-04-0041
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-18-01-0079
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Bestrejka (IČO 18291074)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2018 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-18-04-0076
-
Vyřazení z provozu PRACHATICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (KAROSA LC 936.1038 1999 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 72,7 %
Srovnáváme s 55 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KAROSA LC 936.1038
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- LC 936.1038
- Typ
- KAROSA LC 936.1038 TMKL61038 /
- VIN
- TMKL61038XM001670
- PČV
- 10549549
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- DÁLKOVÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1999
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1999
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT R.V.I., S.A., SURESNES, FRANCIE
- Typ motoru
- MIHR 062045 C41
- Číslo motoru
- 83M0340604
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 217 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9834
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 24-03,49-02B (EURO 2) /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.46
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 0
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11320/ 2500/ 3195
- Rozvor [mm]
- 5600
- Provozní hmotnost
- 12000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6500/ 6500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 19600/ 19600
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 M/ 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA, A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- TMKL61038XM001670
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 47 / 46+1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X, SPORT JACHT ZT 055 F
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 2929-005-01
- Číslo TP
- UF987527
- Číslo ORV
- UAQ666638
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- NOVÝ BYDŽOV
- Další záznamy
- [* Alternativní provedení vozidla.
...............46+1
Doplňková výbava: tažné zařízení SPORT-JACHT ZT 055 F.
ČSN 30 0515
Provozní spotřebu paliva stanoví uživatel.
EHK 24.03,49.02 B (EURO 2)
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků s výjimkami (§/odst.):
39/1 - není homologace dle EHK č. 66.
NA AUTOBUSE BYLO DNE 01.03.2004 DODATEČNĚ NAMONTOVÁNO TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ TYP ZT 055 F.
MONTÁŽ KAROSA A.S.VYSOKÉ MÝTO.
VÝBAVA:ABS, RETARDÉR, ASR, NEZÁVISLÉ TOPENÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMKL61038XM001670
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.