AVIA 75-L

  • 1999
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3596 cm³
  • 85 kW ≈ 116 k

VINTNAA1L000XA001885

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 12:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNAA1L000XA001885

Semafor rizik: červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červená Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 9. 2023 (posuzujeme ke dni výpisu, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžová Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informace Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informace V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Základní údaje

Značka
AVIA
Model
75-L
Typ
AVIA A75-L KONT / A1L
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
1. 1. 1999
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2000
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3596 cm³
Výkon
85 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: fyzická osoba od 13. 3. 2018
  • Provozovatel: fyzická osoba od 13. 3. 2018

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (AVIA 75-L 1999 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,1 %

Srovnáváme s 171 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový provozovatel RYBENOR s.r.o. (IČO 25007262)
  3. Nový vlastník TLC - leasing s.r.o. (IČO 41324536)
  4. Konec: vlastník TLC - leasing s.r.o. (IČO 41324536)
  5. Nový provozovatel Jan Háša (IČO 44220375)
  6. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 4. 5. 2004 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
  7. Nový provozovatel STAKO CERVENÝ KOSTELEC S.R.O., HORNÍ KOSTELEC 218
  8. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 7. 12. 2007 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ
  9. Nový vlastník a provozovatel STAKO Červený Kostelec s.r.o. (IČO 45536422)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2012 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2013 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2014 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2015 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  14. Vyřazení z provozu NÁCHOD
  15. Konec vyřazení z provozu NÁCHOD
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-03-0407
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2018 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-17-03-0940
  19. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  20. Konec vyřazení z provozu NÁCHOD
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2019 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-03-0153
  22. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2020 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-19-05-1719
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2023 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-22-09-1139

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
AVIA
Obchodní označení
75-L
Typ
AVIA A75-L KONT / A1L
Typ kód
A1L
VIN
TNAA1L000XA001885
PČV
11858137
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Výrobce vozidla
DAEWOO AVIA, A.S., PRAHA 9, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
1. 1. 1999
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2000
Druh (typ)
SPECIÁLNÍ RAMENOVÝ NAKLADAČ KONTEJNERŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
DAEWOO AVIA, A.S., PRAHA 9, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
D 421.85
Číslo motoru
141-99-00081
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
85 / 2400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
96

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
24-03 / 49.02B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
2.34
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
ZM
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
93/ 0
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6200/ 2200/ 2400
Rozvor [mm]
3750
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
3460
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
7490/ 7490
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2800/ 2800
5600/ 5600
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
10990/ 10990
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
80
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/75 R 17.5 123/121 M / 17.5 X 6.00
205/75 R 17.5 123/121 M / 17.5 X 6.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
CSAO S.R.O. , KROMĚŘÍŽ
Výrobní číslo karoserie
20207079
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S ČEP 40 MM
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3681-027-02
Číslo TP
UF646159
Číslo ORV
UAT552320
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
TNAA1L000Pevná nástavba schválena MD CR-M-C-1091, prove- dena prestavba na nosic výmenných nástaveb * DEPOZIT č. 1916B.
Další záznamy
Vozidlo určeno k dostavbě. Chybějící údaje doplní finalista schválené
dostavby, při individuální dostavbě příslušný DI Policie ČR.
Po doplnění údajů schválené dostavby se tato poznámka ruší.
Provozní spotřebu stanoví provozovatel vozidla a její rozmezí je
uvedeno v Návodu k obsluze.
Vozidlo splňuje vyhlášku MD ČR č. 102/95 Sb. s výjimkami (§/odst.):
34/1 - výhledy nejsou splněny v celém rozsahu,
43/4 - sklon opěradla vedle sedícího spolujezdců není seřiditelný.
Dne 12.12.2007 provedena přestavba na nosič výměnných nástaveb - CS.NH 4
výrobní číslo 20207079, délka 6200 mm, šířka 2200 mm, výška 2400 mm, pohot. hmotn.3460 kg
Technická způsobilost nást. čj. 395/150-SCH2, výrobce CSAO s.r.o. Kroměříž - ČR
31.01.2008 Pevná nástavba schválena MD M - C 1091.
12.12.2007 Namontováno mechanické spojovací zařízení typ 03T, průměr čepu 40 mm, přípojné vozidlo do 3500kg.0

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.