AVIA A 31.1L S HR2000
- 1993
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 58 kW ≈ 79 k
VINTNAA31LP001044
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNAA31LP001044
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1993. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA
- Model
- AVIA A 31.1L S HR2000
- Typ
- AVIA 31.1 L S HR BAZ 2000 / A31.1 L
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 1993
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 58 kW
- Kategorie
- N2 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: KVADRO, spol. s r.o. (IČO 42864593) od 1. 12. 2004
- Provozovatel: KVADRO, spol. s r.o. (IČO 42864593) od 1. 12. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 11. 1993 | První registrace | SPT TELECOM, státní podnik "v likvidaci" (IČO 47114991) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 1994 | Nový provozovatel | O2 Czech Republic a.s. (IČO 60193336) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2001 | Nový provozovatel | VMI Silesia s.r.o. (IČO 61973017) | Registr silničních vozidel |
| 27. 3. 2003 | Nový provozovatel | Trakce, a.s. " v likvidaci" (IČO 25836510) | Registr silničních vozidel |
| 30. 11. 2004 | Nový provozovatel | KVADRO SPOL S.R.O.BOHUMÍN SKRECON CIHELNÍ 290 | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | KVADRO, spol. s r.o. (IČO 42864593) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 10. 2016 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 65 336 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 9. 2017 |
| 16. 9. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 64 515 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 6 vážných
| 16. 10. 2016 |
| 14. 9. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 57 610 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 9. 2016 |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 47 626 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 8. 2015 |
| 20. 8. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 28 145 km | způsobilé | 11 lehkých
| 20. 8. 2014 |
| 7. 9. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 15 239 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 9. 2013 |
| 21. 10. 2011 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 15 300 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 10. 2012 |
| 5. 10. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 15 233 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 3 lehké, 4 vážné, 4 nebezpečné
| |
| 12. 8. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 15 234 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 8. 2011 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 15 230 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 8. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SPT TELECOM, státní podnik "v likvidaci" (IČO 47114991)
-
Nový provozovatel O2 Czech Republic a.s. (IČO 60193336)
-
Nový provozovatel VMI Silesia s.r.o. (IČO 61973017)
-
Nový provozovatel Trakce, a.s. " v likvidaci" (IČO 25836510)
-
Nový provozovatel KVADRO SPOL S.R.O.BOHUMÍN SKRECON CIHELNÍ 290Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
-
Nový vlastník a provozovatel KVADRO, spol. s r.o. (IČO 42864593)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2012 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2013 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 735 06, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 720 00, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2015 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2016 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 702 00, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Vyřazení z provozu BOHUMÍN
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- HYDRAULICKÁ RUKA
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA
- Obchodní označení
- AVIA A 31.1L S HR2000
- Typ
- AVIA 31.1 L S HR BAZ 2000 / A31.1 L
- Typ kód
- A31.1 L
- VIN
- TNAA31LP001044
- PČV
- 7887559
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍK S HYDRAULICKOU RUKOU
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA, K.P., PRAHA, ČR
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 1993
- Druh (typ)
- VALNÍK S HYDRAULICKOU RUKOU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA, A.S., PRAHA 9, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- 712.18.17
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 58 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 85
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ČSN 13,8
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 14 / 57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/ 0
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7400/ 2250/ 3050
- Rozvor [mm]
- 3640
- Provozní hmotnost
- 3300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5990/ 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2200/ 2200
4400/ 4400
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 5260
- Ložná šířka
- 2140
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,50 - 20 10 PR TRANSPORT TUBELESS/ 5,50 X 20 DC
6,50 - 20 10 PR TRANSPORT TUBELESS/ 5,50 X 20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AVIA, K.P., PRAHA, ČR
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1410-027-93
- Číslo TP
- UH199323
- Číslo ORV
- UAQ013390
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- BOHUMÍN
- Doplňkový text na TP
- 27.9.2017 ORV UAN 728719 skartováno Měú Bohumín
- Další záznamy
- Vozidlo může být dodáno v provedení A 31.1/4 tj. se čtyřstupňovou převodovkou.
Povolené výjimky z ustanovení vyhl. FMD č.41/1984 Sb.(par./odst.):
22/1 - výhled řidiče směrem nahoru a na levou stranu je menší než
požaduje metodika ÚVMV č.D-11.2.
28/1 - interiér kabiny nesplňuje zcela požadavky na přiměřené plnění
předpisu EHK č.21 - vnitřní výčnělky.
28/3 - vozidlo nesplňuje částečně podmínky pro homologaci podle předpisu
EHK č. 61 z hlediska vnějších výčnělků.
31/4b - sklon opěradla spolujezdce není seřiditelný směrem dozadu od
vertikály v rozmezí 14 - 25 stupňů.
31/11 - prostřední sedadlo není schváleno dle hygienického předpisu,
40/2 - vozidlo nesplňuje z hlediska vnějšího hluku podmínky série změn
01.předpisu EHK č. 51 a není podle nich homologováno.
43/2/4 - vozidlo nesplňuje podmínky pro homologaci podle předpisu EHK č.
48 - montáž osvětlení a světelné signalizace, neboť předepsaného
rozsahu vertikálního nastavení světlometů s potkávacím světlem
je dosaženo s použitím skokové regulace ovládané vně vozidla.
57/6 - upevnění držáku clony proti slunci je provedeno šrouby, jejichž
hrany mají poloměr zaoblení menší než 3,5 mm.
Povolena výjimka z ustanovení vyhl. č.145/56 Ú.l., upravené vyhláškou č.103/78 Sb.:
92 - přední SPZ je umístěna na předním nárazníku vpravo od podélné
svislé roviny souměrnosti, a to v blízkosti vlečného zařízení.
Údaj o spotřebě paliva ”S” je 15,8 dm3.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TNAA31LP001044
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.