LIAZ 110.010 SUB MP 22

  • 1988
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 152 kW ≈ 207 k

VINTNG110010J6CB0147

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 9:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNG110010J6CB0147

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 63 dnů (16. 3. 2021 až 18. 5. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ
Model
110.010 SUB MP 22
Typ
/ SUB MP 22
Datum 1. registrace
1. 1. 1988
Datum 1. registrace v ČR
16. 3. 2021
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
152 kW
Kategorie
SS – Pracovní stroj
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Stav tachometru
30 923 km
při prohlídce 17. 5. 2021
2
Vlastníci v registru
ZEMSPOL České Meziříčí, a.s.
od 18. 5. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1988 První registrace Registr silničních vozidel
16. 3. 2021 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
16. 3. 2021 Nový vlastník a provozovatel AUTORENT s.r.o. (IČO 25005901) Registr silničních vozidel
18. 5. 2021 Nový vlastník a provozovatel ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

30 50031 000 3/20215/2021 9. 3. 2021: 30 923 km10. 3. 2021: 30 923 km17. 5. 2021: 30 923 km17. 5. 2021: 30 923 km17. 5. 2021: 30 923 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 5. 2021 Evidenční kontrola Turnov (č. 3617) 30 923 km způsobilé bez závad
17. 5. 2021 Evidenční kontrola Turnov (č. 3617) 30 923 km způsobilé bez závad
17. 5. 2021 Evidenční kontrola Turnov (č. 3617) 30 923 km způsobilé bez závad
10. 3. 2021 Před registrací Turnov (č. 3617) 30 923 km způsobilé
8 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.3.6.1 Upevnění palivového potrubí je uvolněné, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 3. 2022
9. 3. 2021 Měření emisí Pěnčín (č. 550501) 30 923 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.3.6.1 Upevnění palivového potrubí je uvolněné, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
9. 3. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-03-0509
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel AUTORENT s.r.o. (IČO 25005901)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-05-1089
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-05-1090
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-05-1091
  5. Nový vlastník a provozovatel ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (IČO 25280350)
    Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Slovenská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (46)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ
Obchodní označení
110.010 SUB MP 22
Typ
/ SUB MP 22
Typ kód
SUB MP 22
VIN
TNG110010J6CB0147
PČV
16710083
Druh vozidla
Pracovní stroj
Druh vozidla 2. ř.
SG
Kategorie vozidla
SS
Výrobce vozidla
LIAZ S.P., JABLONEC NAD NISOU, ČESKOSLOVENSKO
Datum 1. registrace
1. 1. 1988
Datum 1. registrace v ČR
16. 3. 2021
Druh (typ)
PRACOVNÍ PLOŠINA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ S.P., JABLONEC NAD NISOU, ČESKOSLOVENSKO
Typ motoru
M 1,2A MŠ 636
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
152 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
75

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.21
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
101/ 1500
Za jízdy
88

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12000/ 2500/ 3560
Rozvor [mm]
4 300
Provozní hmotnost
14800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
15400/ 15400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6 000/ 6 000
11 000/ 11 000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
32000/ 32000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R 20 16 PR/ 8,0-20
11,00 R 20 16 PR [2]/ 8,0-20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SUB SLOVÁCKÉ STROJÍRNY N.P., UHERSKÝ BROD
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
ZA286122
Číslo ORV
ZAA234989
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
151
Další záznamy
16.03.2021 DOKLAD O TECHNICKÉ ZPŮSOBILOST: ORV-SG102883, RZ: KE596EO - SLOVENSKO
VOZIDLO JE VYBAVENO ZSVZ ORANŽOVÉ BARVY.

Další ověření (externí odkazy)