LIAZ 150.261

  • 1987
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 212 kW ≈ 288 k

VINTNL150261H2DA0331

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:58 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNL150261H2DA0331

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ
Model
150.261
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
14. 12. 1987
Datum 1. registrace v ČR
14. 12. 1987
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
212 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
421 526 km
při prohlídce 1. 7. 2021
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 34 let (všechny roky výroby): 40–283 tis. km (medián 94 345 km, 121 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Josef Chalupný
od 17. 9. 2008

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 12. 1987 První registrace NE, PLZEN, TOMANOVA 5 Registr silničních vozidel
23. 8. 1990 Nový provozovatel Podnik dopravních služeb, státní podnik Plzeň (IČO 00479195) Registr silničních vozidel
29. 4. 1997 Nový provozovatel VENAP spol. s r.o. (IČO 46887300) Registr silničních vozidel
25. 2. 1998 Nový provozovatel PRIMA PK s.r.o. v likvidaci (IČO 25210688) Registr silničních vozidel
2. 6. 2003 Nový provozovatel P.F. NOVA, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 45349797) Registr silničních vozidel
16. 5. 2005 Nový provozovatel MATOUŠEK VÁCLAV Registr silničních vozidel
24. 5. 2005 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
31. 1. 2008 Nový provozovatel CHAZEM spol. s r.o. (IČO 61168611) Registr silničních vozidel
27. 8. 2008 Nový provozovatel Josef Chalupný (IČO 42103177) Registr silničních vozidel
17. 9. 2008 Nový vlastník Josef Chalupný (IČO 42103177) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

400 000410 000420 000430 000 201020122014201620182020 17. 6. 2009: 400 660 km4. 7. 2016: 417 604 km11. 7. 2017: 418 696 km18. 7. 2017: 418 742 km16. 7. 2018: 419 818 km26. 7. 2018: 410 015 km4. 7. 2019: 420 442 km25. 7. 2019: 420 767 km21. 8. 2019: 421 176 km15. 7. 2020: 421 286 km1. 7. 2021: 421 526 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 7. 2021 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 421 526 km způsobilé
12 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
1. 7. 2022
15. 7. 2020 Pravidelná STK Obrnice (č. 3515) 421 286 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 7. 2021
21. 8. 2019 Opakovaná STK Žatec (č. 3514) 421 176 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
25. 7. 2020
25. 7. 2019 Pravidelná STK Žatec (č. 3514) 420 767 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 4 vážné
  • 1.1.12.2.2 Brzdová hadice zkroucená, popraskaná nebo odřená tak, že je zasažena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. vážná
  • 1.1.18.1.2 Po odbrzdění se nevrací některý brzdový klíč na nápravě do původní polohy (výrazný rozdíl). vážná
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.1 Nesvítí některý nepovinný (volitelný) světlomet. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.3.2.1 Upevnění palivové nádrže ve vozidle je uvolněné, poškozené nebo spojovací prvky / úchyty chybí nebo upevnění nádrže neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 8. 2019
4. 7. 2019 Měření emisí Dobroměřice (č. 450704) 420 442 km způsobilé bez závad 4. 7. 2020
26. 7. 2018 Pravidelná STK Žatec (č. 3514) 410 015 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
26. 7. 2019
16. 7. 2018 Měření emisí Dobroměřice (č. 450704) 419 818 km – bez závad 16. 7. 2019
18. 7. 2017 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3514) 418 742 km způsobilé
4 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
11. 7. 2018
11. 7. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3514) 418 696 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.1.4 Deformace, praskliny nebo lomy karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, které ovlivňují její pevnost. vážná
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
10. 8. 2017
4. 7. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3514) 417 604 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 7. 2017
17. 6. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3514) 400 660 km způsobilé
5 lehkých
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
17. 6. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel NE, PLZEN, TOMANOVA 5
  2. Nový provozovatel Podnik dopravních služeb, státní podnik Plzeň (IČO 00479195)
  3. Nový provozovatel VENAP spol. s r.o. (IČO 46887300)
  4. Nový provozovatel PRIMA PK s.r.o. v likvidaci (IČO 25210688)
  5. Nový provozovatel P.F. NOVA, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 45349797)
  6. Nový provozovatel MATOUŠEK VÁCLAV
  7. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE
  8. Nový provozovatel fyzická osoba
  9. Nový provozovatel CHAZEM spol. s r.o. (IČO 61168611)
  10. Nový provozovatel Josef Chalupný (IČO 42103177)
  11. Nový vlastník Josef Chalupný (IČO 42103177)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2010 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2013 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2014 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2015 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2016 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2017 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2017 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-17-07-0224
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2018 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-17-07-0513
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2019 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-18-07-0822
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2019 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-19-07-0822
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 7. 2020 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-19-08-0636
  25. Vyřazení z provozu LOUNY
  26. Konec vyřazení z provozu LOUNY
  27. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2021 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-20-07-0125
  28. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  29. Konec vyřazení z provozu LOUNY
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2022 · stanice: ČESKÉ ZLATNÍKY 87, 43401, OBRNICE · protokol CZ-3515-21-07-0015
  31. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (LIAZ 150.261 1987 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 74,7 %

Srovnáváme s 360 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LIAZ 150.261

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (54)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ
Obchodní označení
150.261
VIN
TNL150261H2DA0331
PČV
8036122
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚČKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
.LIAZ, O.P., JABLONEC NAD NISOU, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
1987
Datum 1. registrace
14. 12. 1987
Datum 1. registrace v ČR
14. 12. 1987
Druh (typ)
VALNÍK SKLÁPĚCÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ, O.P., JABLONEC NAD NISOU, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
M1.2A-MŠ 640 F
Číslo motoru
HB13040890N
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
212 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
97/

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6335/ 2500/ 2850
Rozvor [mm]
3550
Provozní hmotnost
7700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17000/ 17000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6200/ 6200
10800/ 10800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
21000/ 21000
Ložná délka
4000
Ložná šířka
2200
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.00 R20 16PR/ 8,00 - 20
11.00 R20 16PR/ 8,00 - 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
..LIAZ, O.P, JABLONEC NAD NISOU, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TNL150261H2DA0331
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
C50-X; ZÁVĚS 16 ČSN 30 3660.2
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
1807-001-88
Číslo TP
UF158773
Číslo ORV
UBE663533
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)