LIAZ
- 1990
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 212,5 kW ≈ 289 k
VINTNL151261K2DB0846
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNL151261K2DB0846
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LIAZ
- Typ
- LIAZ 151.261 NVN / 151.261 NVN
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 11. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 1. 1990
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 212,5 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493) od 5. 3. 2009
- Provozovatel: Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493) od 5. 3. 2009
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 2. 1990 | Nový provozovatel | Agropodnik, společný zemědělský podnik Kutná Hora (IČO 00104779) | Registr silničních vozidel |
| 2. 11. 1992 | Nový provozovatel | U N I K O M, a.s. (IČO 46355821) | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 7. 2026 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 585 681 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 7. 2027 |
| 3. 7. 2026 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 585 680 km | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2028 |
| 7. 7. 2025 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | 6 735 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 7. 2026 |
| 7. 7. 2025 | Měření emisí | Kutná Hora (č. 420507) | 6 734 km | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 26. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kutná Hora (č. 3216) | 6 667 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 6. 2025 |
| 27. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kutná Hora (č. 3216) | 6 526 km | způsobilé | 9 lehkých
| 27. 6. 2024 |
| 13. 7. 2022 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 6 293 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2023 |
| 13. 7. 2022 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 6 279 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2024 |
| 13. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kutná Hora (č. 3216) | 3 998 km | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 7. 2022 |
| 17. 1. 2020 | Opakovaná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 102 km | způsobilé | 11 lehkých
| 16. 1. 2021 |
| 16. 1. 2020 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 46 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 11 lehkých, 3 vážné
| 15. 2. 2020 |
| 16. 1. 2020 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 31 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2021 |
| 30. 10. 2019 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 5 065 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 11 lehkých, 3 vážné
| 29. 11. 2019 |
| 30. 10. 2019 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 5 064 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2021 |
| 23. 10. 2018 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 437 378 km | způsobilé | 14 lehkých
| 23. 10. 2019 |
| 23. 10. 2018 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 437 377 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2019 |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 427 918 km | způsobilé | 13 lehkých
| 13. 9. 2018 |
| 16. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 420 934 km | způsobilé | 13 lehkých
| 16. 9. 2017 |
| 15. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 410 430 km | způsobilé | 16 lehkých
| 15. 9. 2016 |
| 10. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 399 039 km | způsobilé | 9 lehkých
| 10. 9. 2015 |
| 18. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 390 500 km | způsobilé | 15 lehkých
| 18. 9. 2014 |
| 13. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 383 531 km | způsobilé | 14 lehkých
| 13. 9. 2013 |
| 15. 12. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 379 020 km | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 9. 2012 |
| 13. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 6 600 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 10 lehkých, 4 vážné
| 13. 10. 2011 |
| 2. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 267 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 2. 9. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Agropodnik, společný zemědělský podnik Kutná Hora (IČO 00104779)
-
Nový provozovatel U N I K O M, a.s. (IČO 46355821)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (IČO 00104493)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2012 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2013 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2014 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2018 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-09-0518
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-10-1301
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-10-1378
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-01-0572
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-01-0637
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2022 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-21-07-0374
-
Vyřazení z provozu KUTNÁ HORA
-
Konec vyřazení z provozu KUTNÁ HORA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2023 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-22-07-0420
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2024 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-23-06-0996
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2025 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-24-06-0970
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2026 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-07-0204
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2027 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-07-0073
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- LIAZ
- Typ
- LIAZ 151.261 NVN / 151.261 NVN
- Typ kód
- 151.261 NVN
- VIN
- TNL151261K2DB0846
- PČV
- 12077410
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N3
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 11. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 1. 1990
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Liaz s.p. Jablonec nad Nisou
- Typ motoru
- M1.2A-MŠ 640 F
- Číslo motoru
- KB15210156N
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 212.5 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6035/ 2500/ 2985
- Rozvor [mm]
- 3550
- Provozní hmotnost
- 6160
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6500/ 6500
10500/ 10500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 21000/ 21000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 38000/ 38000
- Ložná délka
- 4000
- Ložná šířka
- 2200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.00 R 20 16 PR/ 8,0-20
11.00 R 20 16 PR/ 8,0-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Liaz s.p. Jablonec nad Nisou
- Výrobní číslo karoserie
- TNL151261K2DB0846
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- závěs 16 ČSN 30 3660.2
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UH462778
- Číslo ORV
- UAX529022
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 24.01.2011 RZ 2x + ORV I.uloženo do depozitu pod cj.34/2011. 24.02.2011 Depozit cj.34/2011 ukoncen.
- Další záznamy
- Technická způsobilost schválena MV ČSR - Správou pro dopravu dne 25.10.1988 č.j. SD/12-3974/88.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TNL151261K2DB0846
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.