PRAGA ALFA

  • 2003
  • ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 4580 cm³
  • 103 kW ≈ 140 k

VINTNPU512ZP3C000477

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 15:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNPU512ZP3C000477

STK propadla 2. 8. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 2. 8. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PRAGA
Model
ALFA
Typ
PRAGA UV 80 M / UV 80 M
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
6. 10. 2003
Datum 1. registrace v ČR
6. 10. 2003
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4580 cm³
Výkon
103 kW
Kategorie
N2G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 2. 8. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
29 169 km
při prohlídce 29. 1. 2025
3
Vlastníci v registru
MULTIAGRO s.r.o. Slatina
od 29. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 10. 2003 První registrace Ředitelství silnic a dálnic s. p. (IČO 65993390) Registr silničních vozidel
8. 1. 2020 Nový vlastník a provozovatel Léčebné lázně Lázně Kynžvart (IČO 00883573) Registr silničních vozidel
29. 1. 2025 Nový vlastník a provozovatel MULTIAGRO s.r.o. Slatina (IČO 15030342) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

10 00015 00020 00025 00030 000 201020132016201920222025 22. 9. 2009: 14 533 km21. 9. 2010: 15 300 km21. 9. 2011: 16 500 km20. 9. 2012: 17 001 km19. 9. 2013: 20 680 km21. 8. 2014: 21 621 km21. 8. 2015: 24 112 km19. 8. 2016: 25 610 km22. 8. 2016: 25 635 km18. 8. 2017: 26 861 km7. 8. 2018: 27 333 km6. 8. 2019: 27 454 km3. 12. 2019: 27 472 km3. 1. 2020: 27 988 km6. 8. 2020: 28 319 km6. 8. 2021: 28 828 km6. 8. 2021: 28 833 km5. 8. 2022: 29 112 km2. 8. 2023: 29 155 km29. 1. 2025: 29 169 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 1. 2025 Evidenční kontrola Mariánské Lázně (č. 3417) 29 169 km způsobilé bez závad
2. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 29 155 km způsobilé bez závad 2. 8. 2024
5. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 29 112 km způsobilé bez závad 5. 8. 2023
6. 8. 2021 Opakovaná STK Mariánské Lázně (č. 3417) 28 833 km způsobilé bez závad 6. 8. 2022
6. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 28 828 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 1.1.12.3.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdové hadice nebo spojů. vážná
6. 8. 2022
6. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 28 319 km způsobilé bez závad 6. 8. 2021
3. 1. 2020 Evidenční kontrola Mariánské Lázně (č. 3417) 27 988 km způsobilé bez závad
3. 12. 2019 Evidenční kontrola Olomouc (č. 3818) 27 472 km způsobilé bez závad
6. 8. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 27 454 km způsobilé
2 lehké
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.5.1.2.3 U zadní mlhové svítilny vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
6. 8. 2020
7. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3818) 27 333 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 8. 2019
18. 8. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 26 861 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
18. 8. 2018
22. 8. 2016 Opakovaná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 25 635 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 8. 2017
19. 8. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 25 610 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
18. 9. 2016
21. 8. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 24 112 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
21. 8. 2016
21. 8. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 21 621 km způsobilé bez závad 21. 8. 2015
19. 9. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 20 680 km způsobilé bez závad 19. 9. 2014
20. 9. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 17 001 km způsobilé bez závad 20. 9. 2013
21. 9. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 16 500 km způsobilé bez závad 21. 9. 2012
21. 9. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 15 300 km způsobilé bez závad 21. 9. 2011
22. 9. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3818) 14 533 km způsobilé bez závad 22. 9. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Ředitelství silnic a dálnic s. p. (IČO 65993390)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2010 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-09-09-0432
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2011 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-10-09-0374
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2012 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-11-09-0368
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2013 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-12-09-0353
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2014 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-13-09-0377
  7. Vybavení zapsané v registru: ABS
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2015 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-14-08-0349
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-15-08-0479
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2016 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-08-0413
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2017 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-16-08-0439
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2018 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-17-08-0408
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2019 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-08-0127
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2020 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-08-0092
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-19-12-0045
  16. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-20-01-0038
  17. Nový vlastník a provozovatel Léčebné lázně Lázně Kynžvart (IČO 00883573)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2021 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-20-08-0151
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2022 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-21-08-0238
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2021 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-21-08-0218
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2023 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-22-08-0210
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2024 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-23-08-0082
  22. Nový vlastník a provozovatel MULTIAGRO s.r.o. Slatina (IČO 15030342)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-25-01-0626
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
PRAGA
Obchodní označení
ALFA
Typ
PRAGA UV 80 M / UV 80 M
Varianta
U 512
Verze
UN 0103
Typ kód
UV 80 M
VIN
TNPU512ZP3C000477
PČV
9705710
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N2G
Výrobce vozidla
PRAGA ČÁSLAV, A.S., ČÁSLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
6. 10. 2003
Datum 1. registrace v ČR
6. 10. 2003
Druh (typ)
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
MAN, AG, SRN
Typ motoru
D0834 LFL02
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
103 / 2400
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4580
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
75

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2001/27A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 1800
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5550/ 2530/ 3100
Rozvor [mm]
3400
Provozní hmotnost
5900
Hmotnosti zatížení SZ
600
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
10000/ 10000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4500/ 4500
6000/ 6000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
7000/ 7000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
17000/ 17000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
12.5 R 20 147 J/ 11 X 20
DTTO/ 11 X 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PRAGA ČÁSLAV, A.S., ČÁSLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TNPU512ZP3C000477
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA S - ČEP 40 MM
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2783-028-00
Číslo ORV
UBK808155
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA VÝSTRAŽNÝMI SVĚTLY ORANŽOVÉ BARVY, KTERÁ MUSÍ BÝT V ČINNOSTI PŘI PRÁCI VOZIDLA
NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH. VOZIDLO JA VYBAVENO DVĚMA PŘÍDAVNÝMI SVĚTLOMETY.
ÚDAJE O ROZMĚRECH A HMOTNOSTECH JSOU ÚDAJE S NAMONTOVANOU VÝMĚNNOU
SKLÁPĚČKOVOU NÁSTAVBOU A SPECIÁLNÍ VÝBAVOU NOSIČE VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB.
NA VOZIDLO MOHOU BÝT MONTOVÁNY NÁSTAVBY A PRACOVNÍ ZAŘÍZENÍ SHCVÁLENÉHO TYPU
NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENÁ.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)