TATRA T 815-2 S1 28 210 6X6.2

  • 1993
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 15825 cm³
  • 210 kW ≈ 286 k

VINTNT285PSRPK024079

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 12:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNT285PSRPK024079

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: CHOMUTOV.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1993. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T 815-2 S1 28 210 6X6.2
Typ
TATRA 815-2 S1 28210 6X6.2 /
Rok výroby
1993
Datum 1. registrace
1. 1. 1993
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 1994
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
15825 cm³
Výkon
210 kW
Kategorie
N3 – Nákladní automobil terénní sklápěcí
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
36 766 km
při prohlídce 19. 9. 2023
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastníků v registru
Vladislav Terešák
od 23. 1. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1993 První registrace Registr silničních vozidel
2. 2. 1994 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
2. 2. 1994 Nový provozovatel Severočeské doly a.s. (IČO 49901982) Registr silničních vozidel
24. 1. 1998 Nový provozovatel Revitrans, a.s. (IČO 25028197) Registr silničních vozidel
23. 1. 2012 Nový vlastník a provozovatel Vladislav Terešák (IČO 10415017) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2010201220142016201820202022 26. 2. 2009: 93 768 km26. 2. 2010: 115 327 km28. 2. 2011: 130 751 km27. 4. 2012: 112 404 km26. 4. 2013: 75 473 km24. 5. 2013: 76 500 km18. 4. 2014: 79 060 km23. 4. 2014: 79 110 km15. 4. 2015: 92 700 km19. 4. 2016: 101 715 km24. 4. 2017: 1 136 km25. 4. 2017: 1 154 km23. 4. 2018: 9 639 km22. 5. 2018: 10 792 km25. 6. 2019: 16 126 km27. 6. 2019: 16 141 km10. 7. 2019: 16 160 km11. 7. 2019: 16 160 km9. 4. 2021: 29 821 km12. 4. 2021: 29 830 km3. 6. 2022: 36 289 km9. 6. 2022: 36 330 km18. 9. 2023: 36 757 km19. 9. 2023: 36 766 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 9. 2023 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 36 766 km způsobilé 8 lehké 19. 9. 2024
18. 9. 2023 Měření emisí Málkov (č. 450309) 36 757 km způsobilé bez závad 18. 9. 2024
9. 6. 2022 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 36 330 km způsobilé 6 lehké 9. 6. 2023
3. 6. 2022 Měření emisí Málkov (č. 450309) 36 289 km způsobilé bez závad 3. 6. 2023
12. 4. 2021 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 29 830 km způsobilé 8 lehké 12. 4. 2022
9. 4. 2021 Měření emisí Málkov (č. 450309) 29 821 km způsobilé 2 lehké 9. 4. 2022
11. 7. 2019 Opakovaná STK Spořice (č. 3521) 16 160 km způsobilé 11 lehké 27. 6. 2020
10. 7. 2019 Opakovaná STK Spořice (č. 3521) 16 160 km nezpůsobilé 11 lehké, 1 nebezpečná
27. 6. 2019 Pravidelná STK Spořice (č. 3521) 16 141 km nezpůsobilé 11 lehké, 10 vážné, 3 nebezpečné
25. 6. 2019 Měření emisí Málkov (č. 450309) 16 126 km způsobilé 2 lehké 25. 6. 2020
22. 5. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 10 792 km způsobilé 14 lehké 22. 5. 2019
23. 4. 2018 Měření emisí Málkov (č. 450309) 9 639 km – bez závad 23. 4. 2019
25. 4. 2017 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3521) 1 154 km způsobilé 7 lehké 24. 4. 2018
24. 4. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 1 136 km nižší než dříve dočasně způsobilé 7 lehké, 3 vážné 24. 5. 2017
19. 4. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 101 715 km způsobilé 8 lehké 19. 4. 2017
15. 4. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 92 700 km způsobilé 9 lehké 15. 4. 2016
23. 4. 2014 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3521) 79 110 km způsobilé 8 lehké 18. 4. 2015
18. 4. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 79 060 km dočasně způsobilé 9 lehké, 6 vážné 18. 5. 2014
24. 5. 2013 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3521) 76 500 km způsobilé 10 lehké 26. 4. 2014
26. 4. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 75 473 km nižší než dříve dočasně způsobilé 10 lehké, 9 vážné 26. 5. 2013
27. 4. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3521) 112 404 km nižší než dříve způsobilé 8 lehké 27. 4. 2013
28. 2. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3514) 130 751 km způsobilé 7 lehké 28. 2. 2012
26. 2. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3514) 115 327 km způsobilé 6 lehké 26. 2. 2011
26. 2. 2009 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3514) 93 768 km způsobilé 7 lehké 26. 2. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový provozovatel Severočeské doly a.s. (IČO 49901982)
  3. Nový provozovatel Revitrans, a.s. (IČO 25028197)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2005 · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2010 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-09-02-0637
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2011 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-10-02-0648
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2012 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-11-02-0671
  8. Nový vlastník a provozovatel Vladislav Terešák (IČO 10415017)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-12-04-1196
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2013 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-13-04-1222
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-13-05-1118
  12. Evidenční kontrola platnost do 18. 4. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-14-04-0909
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-14-04-1115
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-15-04-0771
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-16-04-1002
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-04-1110
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2018 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-04-1187
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2019 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-18-05-0980
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2019 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-06-1297
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2019 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-07-0410
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2020 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-07-0446
  22. Vyřazení z provozu CHOMUTOV
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-21-04-0269
    Konec vyřazení z provozu CHOMUTOV
  24. Vyřazení z provozu CHOMUTOV
  25. Konec vyřazení z provozu CHOMUTOV
  26. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2023 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-06-0451
  27. Vyřazení z provozu CHOMUTOV
  28. Konec vyřazení z provozu CHOMUTOV
  29. Vyřazení z provozu CHOMUTOV
  30. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-23-09-0557
  31. Konec vyřazení z provozu CHOMUTOV
  32. Vyřazení z provozu CHOMUTOV
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T 815-2 S1 28 210 6X6.2
Typ
TATRA 815-2 S1 28210 6X6.2 /
VIN
TNT285PSRPK024079
PČV
5004437
Druh vozidla
Nákladní automobil terénní sklápěcí
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
.
Rok výroby
1993
Datum 1. registrace
1. 1. 1993
Datum 1. registrace v ČR
2. 2. 1994
Druh (typ)
SKLÁPĚČ JEDNOSTRANNÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
.
Typ motoru
T 3-929.16
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
210 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
15825
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 3-3
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 0
Za jízdy
86

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7190/ 2500/ 3500
Rozvor [mm]
3550+1320
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
11300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22300/ 22300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6300/ 6300
8000/ 8000
8000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
4100
Ložná šířka
2290
Objem cisterny
10
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R20 16 PR NR 23/ 8-20-172/335-10/2
11,00 R20 16 PR NR 23/ 8-20-172/335-10/2
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.
Výrobní číslo karoserie
TNT285S16PK024079
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
.
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
2066-002-91
Číslo ORV
UBI514056
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
103
Další záznamy
BARVA: ČERVENÁ + MODRÁ.
25.06.2019 OPRAVA VIN DLE PROHLÁŠENÍ VÝROBCE: *TNT285PSRPK024079*

Další ověření (externí odkazy)