TATRA
- 1990
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 15825 cm³
- 210 kW ≈ 286 k
VINTNT285S16LR009594
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNT285S16LR009594
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 71 dnů (27. 10. 2021 až 6. 1. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Typ
- TATRA 815-2 S1 28210 6X6.2 / T-815-2/S1
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 15825 cm³
- Výkon
- 210 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil terénní sklápěcí
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: MEDIGRAN s.r.o. (IČO 25222333) od 26. 8. 2022
- Provozovatel: MEDIGRAN s.r.o. (IČO 25222333) od 26. 8. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 2. 1991 | Nový provozovatel | Československá státní automobilová doprava, státní podnik Hradec Králové, "v likvidaci" (IČO 00086932) | Registr silničních vozidel |
| 26. 1. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 10. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Emil Triner (IČO 47069104) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Truck In s.r.o. (IČO 09258621) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | MEDIGRAN s.r.o. (IČO 25222333) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25. 8. 2022 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3412) | 317 850 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Československá státní automobilová doprava, státní podnik Hradec Králové, "v likvidaci" (IČO 00086932)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2009 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-08-12-0106
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2010 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-09-12-0104
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2011 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-10-12-0069
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2012 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2012 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-11-12-0077
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2013 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2013 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-12-12-0069
-
Vyřazení z provozu PÍSEK
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2014 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-13-12-0129Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2014 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKVyřazení z provozu PÍSEK
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2015 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-14-12-0134Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2015 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu PÍSEK
-
Konec vyřazení z provozu PÍSEK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-15-12-0164
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2018 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-03-0205
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 3. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-18-03-0220
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2020 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-03-0204
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2021 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-20-03-0170
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-04-0011
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-10-0250
-
Nový vlastník a provozovatel Emil Triner (IČO 47069104)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2022 · stanice: K PODLESÍ 539, 26101, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-21-12-0180
-
Nový vlastník a provozovatel Truck In s.r.o. (IČO 09258621)Konec vyřazení z provozu PŘÍBRAM
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PRAHA HLAVNÍ MĚSTO
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-08-0245
-
Nový vlastník a provozovatel MEDIGRAN s.r.o. (IČO 25222333)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Typ
- TATRA 815-2 S1 28210 6X6.2 / T-815-2/S1
- Typ kód
- T-815-2/S1
- VIN
- TNT285S16LR009594
- PČV
- 9224883
- Druh vozidla
- Nákladní automobil terénní sklápěcí
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA KOPŘIVNICE
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1990
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ JEDNOSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA KOPŘIVNICE
- Typ motoru
- T 3-929.16
- Číslo motoru
- 8666
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 210 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 15825
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 0
- Za jízdy
- 84
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7190/ 2500/ 3500
- Rozvor [mm]
- 3550+1320
- Provozní hmotnost
- 11300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22300/ 25000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6300/ 6300
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4100
- Ložná šířka
- 2290
- Objem cisterny
- 9
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11R20 NR23 16PR/ 80-20-172 335-10/2
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TATRA BÁNOVCE NAD BEBR.
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 2066-002-91
- Číslo TP
- UL703505
- Číslo ORV
- UBC790815
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- PROVEDENA OPRAVA ORV DOČ.VYŘ.DO 15.12.2011 DV DO 14.12.2012 doč.vyř. do 19.12.2015. 27.10.2021 DEPOZIT Č.J.: 7112/2021 11.01.2022 VYŘAZENÍ MHMP-DV-24707/2022/VYS
- Další záznamy
- VOZIDLO JE TECHNICKY ZPŮSOBILÉ PRO CELKOVOU HMOTNOST 27000 KG. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ SE JEDNÁ O ZVLÁŠTNÍ POUŽÍVÁNÍ KOMUNIKACE, VE SMYSLU VYHL. 35/1894 SB.
§11 ODST. 1, PÍSM B. POVOLENÉ VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL PMD Č. 41/84 SB. § 22/7, §43/2, §62/6. ÚDAJ O SPOTŘEBĚ JE 32,5 L/100KM.
NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ VÝROBCEJE MOŽNÁ ZMĚNA CELKOVÉ HMOTNOSTI NA 25 000 KG. ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ PNEU. 295/80 R22,5 PŘI POUŽITÍ TĚCHTO PNEU. JE ZATÍŽENÍ NÁPRAV: PŘEDNÍ: MAX 7000, ZADNÍ: 1 X 9000.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TNT285S16LR009594
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.