TATRA T815-7T5R31 26 325 6X6.1
- 2017
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12667 cm³
- 325 kW ≈ 442 k
VINTNU7T5R31HK001663
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TNU7T5R31HK001663
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- T815-7T5R31 26 325 6X6.1
- Typ
- TATRA T815-7 T5R31 26 325 6x6.1 / T815-7
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2017
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12667 cm³
- Výkon
- 325 kW
- Kategorie
- N3G – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184) od 18. 12. 2017
- Vlastník: Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184) od 23. 4. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let (všechny roky výroby): 10–21 tis. km (medián 13 525 km, 45 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 12. 2017 | První registrace | Ministerstvo vnitra (IČO 00007064) | Registr silničních vozidel |
| 18. 12. 2017 | Nový provozovatel | Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184) | Registr silničních vozidel |
| 23. 4. 2025 | Nový vlastník | Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 17 547 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2026 |
| 7. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 15 995 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2025 |
| 9. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 13 520 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 11. 2024 |
| 11. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 11 789 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2023 |
| 12. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 10 024 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2022 |
| 12. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 8 279 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2021 |
| 12. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 6 463 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2020 |
| 15. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 4 207 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Vybavení zapsané v registru: DALŠÍ SVĚTLAVybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Ministerstvo vnitra (IČO 00007064)Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184)Prohlídka před registrací platnost do 18. 12. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-18-11-0124
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-19-11-0081
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-20-11-0092
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-21-11-0111
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-22-11-0087
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-23-11-0074
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2025 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-11-0242
-
Nový vlastník Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina (IČO 70885184)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-11-0148
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- DALŠÍ SVĚTLA
- MAJÁK MODRÝ
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- T815-7T5R31 26 325 6X6.1
- Typ
- TATRA T815-7 T5R31 26 325 6x6.1 / T815-7
- Typ kód
- T815-7
- VIN
- TNU7T5R31HK001663
- PČV
- 14945098
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG POŽÁRNICKÝ
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- TATRA TRUCKS, A.S., KOPŘIVNICE, ČR
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 2017
- Druh (typ)
- 11 CISTERNA - CAS
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA TRUCKS, A.S., KOPŘIVNICE, ČR
- Typ motoru
- T3D-928-31
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 325 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12667
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 3
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 110
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49RG-05 / 2005/55 G
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO V
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 2.03
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9500/ 2550/ 2860
- Rozvor [mm]
- 4090 + 1450
- Provozní hmotnost
- 14500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25000/ 25000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9 000/ 9 000
9 000/ 9 000
9 000/ 9 000
/ - Objem cisterny
- 9.6
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14.00 R 20 164/160K/ 20-10.00 V
14.00 R 20 164/160K/ 20-10.00 V
14.00 R 20 164/160K/ 20-10.00 V
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TATRA TRUCKS A.S. + THT POLIČKA, S.R.O., POLIČKA, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 034945.26
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 4 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2920-180-02
- Číslo ORV
- UBJ272853
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 103
- Doplňkový text na TP
- B 203414. Provedena přestavba na vozidlo zvláštního určení - SG požárnický na základě schválení MD č. M-C-1021-04-05, spočívající v montáži speciální nástavby - 11 CISTERNA - CAS a ZVZ (VRZ) se světlem modré barvy, doplňkovými zvláštními výstražnými světly se světlem modré a oranžové barvy a hasičské výbavy. DNE 23.04.2025 ZMĚNA VLASTNÍKA NA ZÁKLADĚ OPATŘENÍ GENERÁLNÍHO ŘEDITELE HZS ČR Č.J. MV-25106-9/PO-PSM-2025 ZE DNE 12.02.2025.
- Další záznamy
- VOZIDLO JE URČENO K DOSTAVBĚ VÝHRADNĚ PRO POUŽITÍ OZBROJENÝMI SLOŽKAMI, CIVILNÍ OCHRANOU,
POŽÁRNÍ SLUŽBOU A SLUŽBAMI ODPOVÍDAJÍCÍMI ZA UDRŽOVÁNÍ VEŘEJNÉHO POŘÁDKU. NA JINÝ ÚČEL POUŽITÍ SE NEVZTAHUJE
JEHO SCHVÁLENÍ TECHNICKÉ ZPŮSOBILOSTI. PROVOZ A REGISTRACE JINÝM SUBJEKTEM NEJSOU MOŽNÉ.
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:*17: 2005/55 G, EURO 5;
*44: 22.5 X 11.75, 385/65 R 22.5 160K;
*45-46: 22.5 X 11.75, 385/65 R 22.5 160K; *45-46: 22.5 X 9.00, 315/80 R 22.5 156/150L [2].
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PROVOZNÍ SPOTŘEBU STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA. UMÍSTĚNÍ TABULKY S REGISTRAČNÍ ZNAČKOU
Z DŮVODU KONSTRUKČNÍHO ŘEŠENÍ VOZIDLA JE VÍCE NEŽ 1200 MM A MÉNĚ NEŽ 2 000 MM
NAD ROVINOU VOZOVKY/VLEVO OD PODÉLNÉ OSY VOZIDLA.
VOZIDLO JE NAD RÁMEC PŘEDPISU EHK 48 VYBAVENO:
-NA PŘEDNÍ STĚNĚ KABINY JEDNÍM PÁREM DOPLŃKOVÝCH ZVLÁŠTNÍCH VÝSTRAŽNÝCH SVĚTEL MODRÉ BARVY,
-NA STŘEŠE KABINY A V ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM MODRÉ BARVY,
-V ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTLEM ORANŽOVÉ BARVY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB. S VÝJIMKAMI:
-VOZIDLO NENÍ VYBAVENO NÁHRADNÍM KOLEM, -VOZIDLO NENÍ VYBAVENO ZADNÍM NÁRAZNÍKEM,
-NEJVYŠŠÍ BOD ČINNÉ SVÍTÍCÍ PLOCHY ZADNÍ SVÍTILNY SE SVĚTLEM DO MLHY MŮŽE BÝT DO VÝŠE 1 500 MM NAD ROVINOU VOZOVKY,
-NEJVYŠŠÍ BOD ČINNÉ SVÍTÍCÍ PLOCHY SVĚTLOMETU SE ZPĚTNÝM SVĚTLEM MŮŽE BÝT AŽ DO VÝŠE 1 500 MM NAD ROVINOU VOZOVKY,
-VOZIDLO NENÍ OZNAČENO ČERVENÝMI A BÍLÝMI PRUHY NA PŘEDNÍCH A ZADNÍCH PLOCHÁCH,
-GEOMETRICKÁ VIDITELNOST ZADNÍ ODRAZOVÉ DESKY JE OMEZENA,
-NENÍ HOMOLOGACE Z HLEDISKA POLOHY SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ DLE EHK Č.48,
-V PŘEDNÍ A ZADNÍ ČÁSTI VOZIDLA JSOU VÝČNĚLKY (VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ, LAFETOVÁ PROUDNICE, ŽEBŘÍK),
-PŘI ZAŘAZENÍ ZPĚTNÉHO PŘEVODOVÉHO STUPNĚ, MOHOU BÝT V ČINNOSTI PRACOVNÍ SVĚTLA OSVĚTLUJÍCÍ OKOLÍ POŽÁRNÍHO AUTOMOBILU.
ZAPSAL A NAMONTOVAL THT POLIČKA, S.R.O., 572 01 POLIČKA.
ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY Č.HP-0523, Č.J. 710/2019-150-SCH2, ZE DNE 07.02.2020 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA A ZÁROVEŇ SE MĚNÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE V TP: VOZIDO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB. S VÝJIMKAMI :
- VOZIDLO MŮŽE BÝT VYBAVENO JEDNÍM PÁREM (DVĚMA PÁRY) DOPLŇKOVÝCH ZVLÁŠTNÍCH VÝSTRAŽNÝCH SVÍTILEN A JEJICH NEJVYŠŠÍ BOD
ČINNÉ SVÍTÍCÍ PLOCHY MŮŽE BÝT VÝŠE NEŽ 1500 MM NAD ROVINOU VOZOVKY.
DNE 05.03.2020 ZAPSAL A NAMONTOVAL THT POLIČKA, S.R.O., STAROHRADSKÁ 318, 572 01 POLIČKA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TNU7T5R31HK001663
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.